🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

Konfidencialitāte

Clonable ("Uzņēmums") ir apņēmies aizsargāt savu lietotāju privātumu. Šī Privātuma politika ("Privātuma politika") ir izstrādāta, lai palīdzētu jums saprast, kādu informāciju mēs apkopojam, kā mēs to izmantojam, ko darām, lai to aizsargātu, un lai palīdzētu jums pieņemt informētus lēmumus, izmantojot mūsu Pakalpojumu. Ja vien tālāk nav norādīts citādi, šī Privātuma politika attiecas uz katru tīmekļa vietni, kurā ir atsauce uz šo Privātuma politiku, uz katru Sabiedrības tīmekļa vietni, kā arī uz visiem datiem, ko Sabiedrība var vākt partneru un nepartneru vietnēs.

Šajā Līgumā "Pakalpojums" attiecas uz Sabiedrības pakalpojumu, kas pieejams mūsu tīmekļa vietnē www.clonable.net (un tās tulkotajos domēnos) vai mūsu mobilajā lietotnē. Termini "mēs", "mums" un "mūsu" attiecas uz Uzņēmumu. "Jūs" attiecas uz jums kā Pakalpojuma lietotāju.

 • Atļauja
 • Izmantojot mūsu Pakalpojumu, jūs piekrītat mūsu Konfidencialitātes politikai un Lietošanas noteikumiem un piekrītat, ka jūsu personiskā informācija tiek apkopota, uzglabāta, izmantota un izpausta, kā aprakstīts šajā Konfidencialitātes politikā. Turklāt, izmantojot mūsu Pakalpojumus saistītajās un nesaistītajās vietnēs, jūs piekrītat šajā konfidencialitātes politikā aprakstītajai politikai un praksei. Katru reizi, kad apmeklējat mūsu vietni vai izmantojat Pakalpojumu, un katru reizi, kad brīvprātīgi sniedzat mums informāciju, jūs piekrītat, ka mēs vācam, izmantojam un izpaužam jūsu sniegto informāciju, un piekrītat saņemt e-pasta ziņojumus vai citādi sazināties ar jums, kā aprakstīts šajā konfidencialitātes politikā. Neatkarīgi no tā, vai esat vai neesat pie mums reģistrējies vai izveidojis kontu, šī konfidencialitātes politika attiecas uz visiem Tīmekļa vietnes un Pakalpojuma lietotājiem.

 • Mūsu apkopotā informācija
 • Mēs varam vākt gan "Nepersonisko informāciju", gan "Personisko informāciju" par jums. "Nepersoniskā informācija" ietver informāciju, ko nevar izmantot, lai jūs personiski identificētu, piemēram, anonīmus lietošanas datus, vispārīgu demogrāfisko informāciju, ko mēs varam apkopot, novirzīšanas/iziešanas lapas un URL, platformas tipus, preferences, ko iesniedzat, un preferences, kas ģenerētas, pamatojoties uz jūsu iesniegtajiem datiem un klikšķu skaitu. "Personiska informācija" ietver informāciju, ko var izmantot, lai jūs personiski identificētu, piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu, adresi un e-pasta adresi.

  Turklāt mēs varam arī izsekot informāciju, ko mums sniedz jūsu pārlūkprogramma vai mūsu mobilā lietojumprogramma, kad jūs skatāties vai izmantojat Pakalpojumu, piemēram, tīmekļa vietni, no kuras esat atnācis (tā sauktais "atsauces URL"), jūsu izmantotās pārlūkprogrammas veidu, ierīci, ko izmantojāt, lai izveidotu savienojumu ar Pakalpojumu, piekļuves laiku un datumu, kā arī citu informāciju, kas neidentificē jūs personiski. Mēs izmantojam šo informāciju, cita starpā, lai nodrošinātu Pakalpojuma darbību, uzturētu Pakalpojuma kvalitāti, sniegtu vispārēju statistiku par Pakalpojuma izmantošanu un citiem uzņēmējdarbības mērķiem. Mēs izsekojam šo informāciju, izmantojot sīkfailus jeb nelielus teksta failus, kas satur anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkdatnes tiek nosūtītas lietotāja pārlūkprogrammai no mūsu serveriem un tiek saglabātas lietotāja datora cietajā diskā. Nosūtot sīkfailu lietotāja pārlūkprogrammai, mēs varam vākt ar personu nesaistītu informāciju par lietotāju un izsekot lietotāja preferencēm, izmantojot mūsu pakalpojumus, gan individuāli, gan apkopotā veidā. Uzņēmums var izmantot gan pastāvīgās, gan sesijas sīkdatnes; pastāvīgās sīkdatnes paliek jūsu datorā pēc sesijas slēgšanas un līdz to dzēšanai, savukārt sesijas sīkdatnes beidzas, kad jūs aizverat pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes var dzēst, sekojot norādījumiem, kas sniegti jūsu interneta pārlūkprogrammas palīdzības failā. Ja izvēlaties atspējot sīkfailus, dažas Pakalpojuma daļas var nedarboties pareizi.

 • Kā mēs izmantojam un kopīgojam informāciju
 • Personīgā informācija:

  Kopumā mēs nepārdodam, netirgojam, neiznomājam un nedalāmies ar jūsu Personas informāciju ar trešajām pusēm bez jūsu piekrišanas. Mēs varam kopīgot jūsu Personas informāciju ar pārdevējiem un citiem trešo pušu piegādātājiem, kas sniedz pakalpojumus Sabiedrībai. Kopumā mūsu izmantotie pārdevēji un trešo pušu piegādātāji vāc, izmanto un izpauž jūsu informāciju tikai tādā apjomā, kas nepieciešams, lai tie varētu sniegt pakalpojumus, kurus tie sniedz Sabiedrībai. Piemēram, kad jūs sniedzat mums personisko informāciju, lai pabeigtu darījumu, pārbaudītu savu kredītkarti, veiktu pasūtījumu, noformētu piegādi vai atgrieztu pirkumu, jūs piekrītat, ka mēs vācam un izmantojam šo personisko informāciju šim konkrētajam mērķim, tostarp nododot to mūsu pārdevējiem (un to pakalpojumu sniedzējiem), kas sniedz šos pakalpojumus Sabiedrībai.

  Tomēr dažiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, maksājumu apstrādātājiem, ir savas privātuma politikas attiecībā uz informāciju, kas mums jāsniedz, lai izmantotu to pakalpojumus. Attiecībā uz šiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem mēs aicinām jūs iepazīties ar to privātuma politiku, lai jūs varētu saprast, kā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādās jūsu Personas informāciju.

  Turklāt mēs varam izpaust jūsu Personas informāciju, ja to pieprasa likums vai ja jūs pārkāpjat mūsu lietošanas noteikumus.

  Nepersoniska informācija:

  Kopumā mēs izmantojam ar personas datiem nesaistītu informāciju, lai palīdzētu mums uzlabot Pakalpojumu un pielāgot lietotāja pieredzi. Mēs apkopojam arī Nepersonisku informāciju, lai izsekotu tendences un analizētu Pakalpojuma lietošanas modeļus. Šī Konfidencialitātes politika nekādā veidā neierobežo mūsu Nepersoniskās informācijas izmantošanu vai izpaušanu, un mēs paturam tiesības izmantot un izpaust šādu Nepersonisko informāciju saviem partneriem, reklāmdevējiem un citām trešām pusēm pēc saviem ieskatiem.

 • Kā mēs aizsargājam informāciju
 • Mēs veicam saprātīgus piesardzības pasākumus un ievērojam nozares labāko praksi, lai aizsargātu jūsu Personas informāciju un nodrošinātu, ka šādai Personas informācijai netiek piekļūts, tā netiek izpausta, mainīta vai iznīcināta. Tomēr šie pasākumi negarantē, ka jūsu informācijai netiks piekļūts, tā netiks izpausta, izmainīta vai iznīcināta šādu piesardzības pasākumu pārkāpuma rezultātā. Izmantojot mūsu Pakalpojumu, jūs apliecināt, ka saprotat un piekrītat pieņemt šos riskus.

 • Jūsu tiesības attiecībā uz jūsu personiskās informācijas izmantošanu
 • Jums ir tiesības jebkurā laikā aizliegt mums sazināties ar jums mārketinga nolūkos. Ja mēs nosūtām reklāmas paziņojumu lietotājam pa e-pastu, lietotājs var atteikties no turpmākiem reklāmas paziņojumiem, sekojot atteikšanās norādījumiem, kas sniegti katrā reklāmas e-pastā. Ņemiet vērā, ka neatkarīgi no reklāmas preferencēm, ko norādāt, atteikdamies no abonēšanas vai atteikdamies no tās Vietnes sadaļā Iestatījumi, mēs varam turpināt sūtīt jums administratīvus e-pasta ziņojumus, tostarp, piemēram, periodiskus mūsu konfidencialitātes politikas atjauninājumus.

 • Hostings
 • Mūsu Pakalpojuma mitinātājs ir TransIP. Šis pakalpojums mums nodrošina servera mitināšanu, datu glabāšanu un tīkla maršrutēšanu, kas ļauj mums sniegt Jums Pakalpojumu. Jūsu informācija, tostarp Personas informācija, var tikt glabāta TransIP serveros. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat, ka TransIP vāc, izpauž, glabā un izmanto jūsu Personas informāciju saskaņā ar TransIP privātuma politiku, kas pieejama šeit .

 • Saites uz citām vietnēm
 • Pakalpojuma ietvaros mēs varam nodrošināt saites uz citām vietnēm vai lietojumprogrammām vai saderību ar tām. Tomēr mēs neesam atbildīgi par šo vietņu konfidencialitātes praksi vai tajās iekļauto informāciju vai saturu. Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz informāciju, ko mēs apkopojam, izmantojot Pakalpojumu. Tāpēc šī konfidencialitātes politika neattiecas uz trešās puses vietnes izmantošanu, kurai piekļūstat, izvēloties saiti, izmantojot mūsu Pakalpojumu. Ciktāl jūs piekļūstat Pakalpojumam vai izmantojat to, izmantojot jebkuru citu vietni vai lietojumprogrammu, jūsu piekļuvei šai vietnei vai lietojumprogrammai vai tās izmantošanai tiks piemērota šīs citas vietnes vai lietojumprogrammas konfidencialitātes politika. Mēs aicinām savus lietotājus pirms citu vietņu izmantošanas izlasīt to konfidencialitātes paziņojumus.

 • Piekrišanas vecums
 • Izmantojot Pakalpojumu, jūs apliecināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

 • Izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā
 • Uzņēmums patur tiesības jebkurā laikā mainīt šo konfidencialitātes politiku un lietošanas noteikumus. Ja mēs nolemsim mainīt šo konfidencialitātes politiku, mēs publicēsim šīs izmaiņas šajā lapā, lai jūs vienmēr zinātu, kādu informāciju mēs apkopojam, kā to izmantojam un kādos apstākļos to izpaužam. Jebkuras šādas izmaiņas stāsies spēkā, kad jūs turpināsiet piekļūt Pakalpojumam un/vai to izmantot piecas (5) dienas pēc tam, kad mēs pirmo reizi publicēsim izmaiņas tīmekļa vietnē vai citādi paziņosim jums par šādām izmaiņām. Jūsu pienākums ir laiku pa laikam pārbaudīt šo vietni, lai pārskatītu jebkādas izmaiņas šīs konfidencialitātes politikas noteikumos. Ja jūs nepiekrītat izmaiņām, ja un kad šādas izmaiņas tiek veiktas šajā konfidencialitātes politikā, jums jāpārtrauc piekļuve šai vietnei. Ja esat mums norādījis savu e-pasta adresi, jūs piekrītat, ka mēs nosūtām jums e-pasta vēstuli, lai paziņotu, kā aprakstīts šajā konfidencialitātes politikā.

 • Apvienošanās vai iegāde
 • Ja mēs veicam darījumu, piemēram, apvienošanās, cita uzņēmuma iegādes vai visu mūsu aktīvu vai to daļas pārdošanas gadījumā, jūsu Personas informācija var būt daļa no nodotajiem aktīviem. Jūs atzīstat un piekrītat, ka šāda nodošana var notikt un ir atļauta saskaņā ar šo Konfidencialitātes politiku un ka jebkurš mūsu aktīvu ieguvējs var turpināt apstrādāt jūsu Personas informāciju, kā noteikts šajā Konfidencialitātes politikā. Ja mūsu informācijas sniegšanas prakse jebkad nākotnē mainīsies, mēs šeit publicēsim politikas izmaiņas, lai jūs varētu atteikties no jaunās informācijas sniegšanas prakses. Mēs aicinām jūs periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku, ja jums ir bažas par to, kā tiek izmantota jūsu informācija.

 • E-pasta saziņa un atteikšanās no abonēšanas
 • Mēs nosūtīsim jums ar Pakalpojumu saistītus paziņojumus gadījumos, kad tas būs nepieciešams. Piemēram, ja mūsu Pakalpojuma darbība uz laiku tiek apturēta uzturēšanas nolūkā vai tiek izlaists jauns uzlabojums, kas ietekmēs veidu, kādā izmantojat mūsu Pakalpojumu, mēs varam jums nosūtīt e-pastu. Parasti jūs nevarat atteikties no šiem paziņojumiem, kas pēc būtības nav reklāmas paziņojumi. Pamatojoties uz jūsu mums sniegto Personas informāciju, mēs varam sazināties ar jums, atbildot uz jūsu pieprasījumiem, lai sniegtu pieprasītos pakalpojumus un pārvaldītu jūsu kontu. Mēs sazināsimies ar jums, izmantojot e-pastu vai tērzēšanu tiešraidē darba stundu laikā, saskaņā ar jūsu vēlmēm. Mēs varam arī izmantot jūsu Personas informāciju, lai nosūtītu jums atjauninājumus un citus reklāmas paziņojumus. Ja vairs nevēlaties saņemt šos e-pasta atjauninājumus, varat atteikties no to saņemšanas, sekojot norādījumiem, kas iekļauti katrā atjauninājumā vai paziņojumā.

 • Saziņa ar mums un piekrišanas atsaukšana
 • Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku vai šīs vietnes praksi vai vēlaties atsaukt savu piekrišanu turpmākai jūsu personiskās informācijas vākšanai, izmantošanai vai izpaušanai, lūdzu, sazinieties ar mums, nosūtot e-pastu uz info@clonable.net.