🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

Par mums

Clonable - Viegli kopēt, tulkot un uzturēt vietnes 5 minūtēs

Meklējat preses relīzes par Clonable? Skatiet mūsu pārskatu šeit.
par mums baneris

Clonable Labais attēls

Sākums

Clonable mēs ticam gudriem un rentabliem mārketinga risinājumiem. Kā viena no Eiropas lielākajiem hokeja interneta veikaliem Hockeygear.eu partneris tiešsaistes mārketinga aģentūra Wecommerce jau kopš 2011. gada meklēja veidus, kā iekarot tirgus daļu bez mūsu konkurentu megabudžetiem hokeja nozarē. Mums vajadzēja domāt stratēģiski un pielietot gudrus trikus, lai iepirktos ar zemākām izmaksām un gūtu peļņu.

Problēma

2017. gadā, kad cenu kari kļuva arvien biežāki, mēs saskārāmies ar izaicinājumu nodrošināt Hockeygear izdzīvošanu tirgū. Turpinot piemērot zemās cenas, tas katastrofāli ietekmētu peļņu. Tāpēc mēs meklējām alternatīvus risinājumus, tostarp iekļūšanu starptautiskajos tirgos bez pārmērīga reklāmas budžeta. Mēs koncentrējāmies uz augstāku pozīciju iegūšanu Google. Tomēr, tā kā hokejs ne visur ir plaši izplatīts sporta veids, mums bija jārīkojas ļoti rentabli. Galu galā franču interneta veikalam, kura potenciālais apgrozījums dažu gadu laikā var sasniegt vairākus desmitus tūkstošu eiro, ir ierobežots laiks un resursi vietnes izstrādei un uzturēšanai.

Clonable Kreisais attēls
Clonable Labais attēls

Ideja

Tomēr drīz vien kļuva skaidrs, ka izveidot, uzturēt un mitināt atsevišķus interneta veikalus katram jaunajam tirgum ir pārāk dārgi, īpaši tādiem maziem tirgiem kā Flandrija. Izmaksas ātri vien sasniedza desmit tūkstošus eiro gadā, kas ir ievērojams ieguldījums, jo īpaši zemas peļņas cenu karu laikā. 2019. gadā mēs sadarbojāmies ar mūsu talantīgo programmētāju uz pusslodzi Bas van den Boom, lai rastu risinājumu šai problēmai. Mēs apvienojām viņa programmēšanas zināšanas ar mūsu pieredzi tiešsaistes mārketingā, un tā radās ideja par Clonable.

Ievads

2021. gada prāta vētras laikā radās ideja pievienot tulkošanas iespējas Clonable. Mūsu klienti bieži bija jautājuši, vai ir iespējams tulkot viņu interneta veikalu saturu, lai palielinātu to sasniedzamību. Tas izklausījās pārāk labi, lai būtu patiesība, taču mēs šo funkciju pievienojām rekordīsā laikā. Tulkošanas funkcija guva lielu ievērību un izraisīja ievērojamu Clonable pieaugumu. Izstādē Webwinkel Vakdagen Utrehtā mēs iepazīstinājām Clonable ar tulkošanas funkciju, un pēc divām veiksmīgām izstādes dienām mēs pamanījām milzīgu interesi un pieprasījumu no sabiedrības puses. Turklāt mēs izstrādājām funkciju, kas ļāva 5 minūšu laikā sagatavot demo vietni ar tulkojumu jebkurai tīmekļa vietnei.

Clonable Kreisais attēls
Clonable Labais attēls

Mērķis

Clonable mēs cenšamies, lai jūsu rīcībā būtu gudra mārketinga un efektīvas vietnes pārvaldības iespējas. Izmantojot mūsu rīku, tīmekļa vietnes var viegli kopēt, tulkot un uzturēt, ietaupot uzņēmumu īpašniekiem vērtīgu laiku un naudu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties paplašināt savu tirgu ārzemēs vai vienkārši ātri atjaunināt savu tīmekļa vietni, Clonable piedāvā nepieciešamo risinājumu. Mēs ar aizrautību palīdzam uzņēmumiem sasniegt viņu mērķus, un mēs turpinām ieviest jauninājumus, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības.

Mūsu kloni

Bas

Bas

Līdzdibinātājs - COO

Niels

Niels

Līdzdibinātājs - izpilddirektors

Bas

Bas

Līdzdibinātājs - CTO

Elaine

Elaine

Konta vadītājs

Max

Max

Izstrādātājs

Teun

Teun

Darbības un partneru vadītājs

Fons

Fons

Konta vadītājs

Jarno

Jarno

Administrācija

Niels

Niels

Tīmekļa izstrādātājs

Hugo

Hugo

Jaunākais izstrādātājs

Sjoerd

Sjoerd

Digitālā mārketinga speciālists

Nic

Nic

Konta vadītājs

Niels

Niels

Tīmekļa izstrādātājs