🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

Ceļu karte

Clonable nepārtraukti optimizē savu produktu!

Ceļu karte header

Clonable nepārtraukti optimizē savu produktu. Kas gaidāms tuvākajā nākotnē? Noteikti ritiniet uz leju līdz sadaļai "Gaidāmās funkcijas", lai zinātu, ko sagaidīt. Pārbaudiet arī mūsu vēlamās funkcijas.

Gaidāmās funkcijas

2025. gada sākums

XML plūsmas abonēšana

Clonable visticamāk, tiks palaists XML plūsmas abonements, kas ļaus XML plūsmu tulkot vienreiz vai dinamiski, kā arī ļaus izmantot aizstāšanas noteikumus, lai uzlabotu kvalitāti. Ar laiku mēs vēlamies izveidot arī redaktoru, lai vēl vairāk atvieglotu korektūru.

2025. gada sākums

Teksta tulkošana attēlos

Dažos gadījumos vēlamies, lai būtu iespējams tekstu tulkot arī attēlos, tādējādi ietaupot klientu laiku, kas vajadzīgs, lai nomainītu attēlus. Tagad esam izmēģinājuši dažus lietošanas gadījumus, taču klientiem tas ir mazāk prioritāri, tāpēc tā izstrāde ir atlikta.

Q4 2024

Saites ar Mijnwebwinkel / CCV veikals / Bol.com

Clonable sadarbībā ar tām strādās pie vienkāršu tulkošanas risinājumu saišu izveides konkrētām platformām. Pagaidām nav skaidrs, kādā secībā tās būs gatavas.

Q4 2024

AI - arī vairāki bloki, veselas lapas un veselas vietnes

Mēs vēlamies, lai šī funkcionalitāte būtu pieejama nevis tikai 1 blokam, bet gan vairākiem blokiem, veselām lapām un visai vietnei.

Q4 2024

WordPress - Integrācija Kontaktu veidlapas

Mēs vēlamies izveidot daudzvalodu paplašinājumu populārajām kontaktformām.

Q3 2024

Apakšmapes funkcionalitāte līdzās Wordpress - klonēšana apakšmapes sākotnējā domēnā

Pašlaik parasti tiek klonēts jaunā vai apakšdomēnā. Mēs arī vēlamies piedāvāt apakšmapes iespēju visiem klientiem, kas nav WordPress klienti. Daži klienti to vēlas zīmola veidošanas dēļ. Pašlaik mēs to testējam, un ar pielāgotu risinājumu tas jau ir iespējams, taču par to joprojām ir samērā lielas izmaksas.

Q3 2024

Arābu valodas RTL atbalsts

Arābu valoda jau darbojas labi, bet saturs ir arī labāk jāsaskaņo no labās puses uz kreiso, pašlaik tas nav izdarīts top-notch.

Q3 2024

Lapas nav tulkotas

Dažas lapas vispār nevēlaties tulkot. Būtu jauki, ja jūs varētu augšupielādēt šīs lapas un norādīt, vai vēlaties, lai tiktu tulkoti arī citi šo lapu bloki. Piemēram, kājenes, galvenes u. c.

Q3 2024

WooCommerce - Produktu cenu pielāgošana

Lai pieņemtu starptautiskās cenu veidošanas stratēģijas, ir lietderīgi, ja katram klonam var izmantot dažādas cenas.

Q3 2024

WooCommerce - Valūtas pielāgošana

Attiecībā uz WooCommerce mēs vēlamies atvieglot dažādu valūtu izmantošanu katram klonam.

2024. gada augusts

Shopify lietotne

Lai paplašinātu Shopify saderību un iespējas, mēs izstrādājam īpašu lietotni Shopify.

2024. gada jūnijs

Magento url spraudnis

Magento spraudnis varētu ievērojami uzlabot dažas urlu tulkošanas funkcijas. Šim nolūkam mēs pakāpeniski izstrādāsim spraudni. Pirmā versija tiks izdota aptuveni jūnijā.

2024. gada jūnijs

AI - Starptautiskais SEO

Mēs vēlamies atvieglot SEO piemērošanu starptautiskajos klonos, izmantojot ieteikumus, atslēgvārdus utt.

2024. gada jūnijs

AI - balss tonis

Mārketinga vajadzībām ir labi, ja balss toni var pielāgot. Ar to, piemēram, par konkrētu produktu var pastāstīt pieklusinātāku vai kaislīgāku stāstu. Vai arī kādu elementu var nedaudz vairāk izcelt, jo starptautiskajai mērķgrupai tas šķiet svarīgāks nekā mērķgrupai savā valodā.

2024. gada maijs

Tīmekļa vietnes izmaksu kalkulators

Lai pārbaudītu, cik daudz rakstzīmju sastāv no tīmekļa vietnes, mēs vēlamies paplašināt rakstzīmju skaitītāju, ko jau esam izveidojuši iekšējai lietošanai, un sagatavot to potenciālajiem klientiem. Tas ļaus klientiem aplēst, cik daudz tulkošanas kredītu viņiem ir nepieciešams.

2024. gada maijs

Uzlabot SPA / Nuxt / Next funkcionalitātes

Dažām vietnēm tagad ne vienmēr var izveidot vietnes Clonable. Tas galvenokārt attiecas uz SPA / Nuxt / Next vietnēm. Mēs vēlamies ievērojami paplašināt savietojamību, padarot ne tikai 5 %, bet aptuveni 50 % tīmekļa vietņu klonējamas.

2024. gada jūnijs

Iespējot saglabāt izmaiņas

Vai kā aģentūra varat klonam piemērot SEO izmaiņas un pēc tam modificēt to pašu lapu sākotnējā vietnē? Parasti SEO izmaiņas pēc tam izzūd. Mēs vēlamies no tā izvairīties, izveidojot sava veida "bloķēšanas" sistēmu klientiem. Tie var saglabāt SEO izmaiņas tulkotajā versijā, neskatoties uz to, ka sākotnējā vietne mainīsies.

2024. gada maijs

flāmu dialekts

Mums bieži jautā no Nīderlandes, vai mēs varam klonēt arī flāmu dialektā. Šim nolūkam mēs izstrādājam risinājumu.

2024. gada maijs

Vārdnīca

Daži klienti jau iepriekš zina, kā viņi vēlas izmantot noteiktus vārdus tulkojumos. Tiem mēs ieviesīsim "glosāriju", kas ļaus viņiem norādīt savu žargonu, lai noteikti vārdi vienmēr tiktu tulkoti vienādi.

2024. gada aprīlis

Tulkojumi pārlūkprogrammā klientiem

Lai joprojām varētu tulkot noteiktus elementus, kas nav tulkoti, tiks ieviesta īpaša funkcija ar pārlūkā iebūvētiem tulkojumiem.

2024. gada aprīlis

Rezerves kopēšanas funkcija

Daži klienti ar lielām vietnēm ir lūguši dublējuma funkciju, kas ļautu viņiem vienmēr saglabāt visu lapu un tulkojumu HTML dublējumu pat gadījumos, ja rastos problēmas vietnē Clonable.

2024. gada aprīlis

Dolāru abonementi

Papildus maksājumiem eiro mēs piedāvājam arī dolāru abonementus. Tas atvieglo Clonable lietošanu starptautiskajiem klientiem ārpus eiro zonas.

Pabeigtās funkcijas

2024. gada marts

Jauna uzstādīšanas piltuve

Šis atjauninājums maina klona iestatīšanas piltuvi, mēs esam nodrošinājuši, ka klientiem ir labāka izpratne par to, kādi uzdevumi viņiem vēl ir nepieciešami un ko viņi var veikt saviem kloniem, turklāt ir ieviesta papildu atšķirība starp klona uzdevuma veidu.

2024. gada marts

Iespēja izmēģinājuma laikā veikt demo demonstrāciju.

Tā kā dažkārt, iestatot jaunu vietni, joprojām rodas neskaidrības, esam iestrādājuši funkcionalitāti, kas ļauj vērsties tieši pie klientu apkalpošanas dienesta: ir daudz vieglāk iekļaut ievaddemonstrējumu, un tiek ņemts vērā klienta vēlamais laiks.

2024. gada marts

Formāls un neformāls valodas lietojums

Dažās valodās tas ir ļoti svarīgi, piemēram, Vācijā. Klienti tagad var izvēlēties, kuru adreses formu izmantot. Formālāka, neformālāka vai līdzīga oriģinālajai tīmekļa vietnei.

2024. gada marts

Partneri var nodot tālāk

Lai tālākpārdevējiem/sadarbības partneriem būtu vieglāk nodot tālāk jaunus potenciālos klientus, ir iebūvēta funkcija, kas ļauj sadarbības partneriem ievadīt sistēmā informāciju par potenciālajiem klientiem, ar kuriem viņi paši ir runājuši. Kad līderis galu galā pats piesakās, tas automātiski tiek piešķirts tālākpārdevējam, un komisijas maksa tiek izmaksāta.

2024. gada marts

Arābu valodā

Arābu valoda bija vēlama mūsu (potenciālajiem) klientiem. Kopš tā laika tā ir pievienota.

2024. gada februāris

CCV-Shop saderība

Šis atjauninājums novērš kļūdu, kas izraisīja to, ka ne visi Ccv veikala bloki tika tulkoti. Šajā atjauninājumā ir pievienots arī atbalsts Jaxon datu formātam, ko izmanto CCV Shop. Turklāt atjauninājums nodrošina, ka dialoglodziņu pogas tiek automātiski tulkotas arī CCV Shop. Šie atjauninājumi ir ievērojami uzlabojuši savietojamību ar CCV Shop.

2024. gada februāris

Komandu uzlabojumi

Šajā atjauninājumā komandām ir pievienoti daži QOL atjauninājumi:

 • Var redzēt, kurš ir uzaicināts uz komandu
 • Var noņemt ielūgumus
 • Var redzēt ielūgumus, kuru derīguma termiņš ir beidzies

2024. gada janvāris

Dinamiskie IP adreses vietnēm + pārbaudīt, vai IP ir mainījies.

Ja klons nav pieejams vismaz 3 stundas, tagad tiek pārbaudīts, vai ir mainījies izcelsmes IP. Ja tas tā ir, izcelsmes IP tiek atjaunināts, mēģinot automātiski novērst problēmu. Jauns fona uzdevums, kas katru stundu pārbauda, vai vietnes ar dinamiskiem IP joprojām darbojas pareizi.

2024. gada janvāris

Mākslīgā intelekta funkcijas saistībā ar korektūru / uzlabojumiem

Mēs pamanījām, ka ir nepieciešama korektūras funkcionalitāte. Lai gan mēs, protams, nekad nevarēsim padarīt mākslīgā intelekta tulkojumus tikpat labus kā dzimtā tulkotāja tulkojumi, mēs varam izmantot mākslīgo intelektu, lai pēc iespējas tuvotos šim mērķim. Pašlaik mēs strādājam pie funkcionalitātes, lai mākslīgais intelekts varētu vēlreiz pārbaudīt tulkojumus. Tas dos labākus rezultātus, tāpēc drīzumā tiks integrēts.

2023. gada decembris

Amerikāņu angļu un Brazīlijas portugāļu valoda

Mēs esam nodrošinājuši iespēju izvēlēties starp dažādām valodas formām. Šajā gadījumā tas attiecas uz amerikāņu angļu un portugāļu brazīļu valodu.

2023. gada decembris

WooCommerce funkcionalitātes WordPress spraudnis

Daudzi WooCommerce interneta veikala lietotāji vēlētos vairāk funkciju, lai darbinātu savu interneta veikalu starptautiskā mērogā. Mēs domājam par:
- valūtas konvertāciju klonēšanai, lai būtu iespējams pāriet no eiro valsts, piemēram, uz Dāniju.
- Sortimenta izmaiņas ārvalstu klonam
- Cenu izmaiņas ārvalstu klonā
- Izslēgt lapas

2023. gada novembris

Javascript un ārējo avotu tulkošana pārlūkprogrammā

Daudzos gadījumos nav tik liela problēma, ja saturs nav tulkots pirmkodā, bet svarīgāk ir tas, lai lietotājs to redzētu labi tulkotu. Tāpēc mēs esam nodrošinājuši iespēju tulkot javascript un ārējos avotus, izmantojot pārlūkprogrammu. Šī funkcija ir iespējama tikai pašiem Clonable autoriem.

2023. gada novembris

Brazīlijas portugāļu valoda

Mēs esam nodrošinājuši iespēju izvēlēties starp dažādām valodas formām. Vismaz Brazīlijas portugāļu valodas gadījumā.

2023. gada oktobris

WordPress spraudņa versija 2

Wordpress spraudnis ir paplašināts. Ir izveidots skripts valodu pārslēdzēja integrācijai, lai lietotāji to varētu instalēt vēl ātrāk un vieglāk bez tehniskām zināšanām. Ir iebūvēta apakšmapes funkcionalitāte, kas novērš nepieciešamību lietotājiem veikt dns konfigurāciju un vēl vairāk atvieglo Clonable lietošanu bez tehniskām zināšanām. Ir arī saite uz Clonable vadības paneli.

2022. gada decembris

Jauni paneļa url tulkojumi

Urls tulkojums varētu būt labāks. No šī brīža apmeklētājam ir pieejams pārskats par visiem tulkotajiem url vārdiem, un tos var viegli rediģēt arī manuāli.

2023. gada jūnijs

Jauna Clonable meklētājprogramma Vietnes meklēšana

Jūsu klonā meklētājs parasti meklē oriģinālvalodā. Tas nerada problēmas, ja klons ir tajā pašā valodā, bet ir diezgan apgrūtinoši citā valodā. Mēs esam izstrādājuši risinājumu šim jautājumam vietnē Clonable.

Turklāt: ja klients izmanto meklēšanas moduli, kas darbojas, pamatojoties uz plūsmu (piemēram, Doofinder, Sooqr u. c.), tas nevainojami darbojas ar Clonable. Tas bieži notiek ar interneta veikaliem.

2023. gada maijs

Piezīmes par aizvietošanas noteikumiem

Mēs pamanījām, ka dažkārt lietotāji nezina, kam ir paredzēti aizvietošanas noteikumi. Dažkārt aizvietošanas noteikumu ir izveidojis cits lietotājs vai Clonable atbalsta dienests. Tad būtu labi, ja varētu pievienot kādu etiķeti, lai būtu skaidrs, kam šis noteikums ir paredzēts.

2023. gada aprīlis

Valodas pārslēdzējs

Daudzi klienti jautā par karodziņu pievienošanu / valstu atlasi. Tagad mēs esam iestrādājuši šo iespēju, lai klienti paši varētu viegli pievienot valodas pārslēdzēju savai vietnei, kā arī klona vietnei, izmantojot skriptu.

2023. gada aprīlis

Dinamiskās plūsmas

Interneta veikala klienti, kuri izmanto mūsu XML tulkošanas moduli, norādīja, ka vēlētos dinamiskās plūsmas funkciju, kas katru dienu vai nedēļu atjaunina XML plūsmu ar jauniem tulkojumiem. Tagad tas ir īstenots.

Ja šī funkcija ir iespējota, tiek atjauninātas XML plūsmas:

 • Lietotājs var izvēlēties, cik bieži atjaunināt XML plūsmu (par papildu samaksu).
 • Klienti var noteikt mēneša budžetu XML plūsmai.
 • Kad budžets ir sasniegts, klienti saņem paziņojumu par to.
 • Klienti var redzēt dažādas plūsmu kvotas lietošanas un norēķinu lapā.
 • Atbalsts lielākiem, līdz 50 MB lieliem datu avotiem

2023. gada marts

priekšskatīt klonus

Klienti varēs viegli izveidot savu priekšskatījuma klonu ar ierobežotu tulkoto rakstzīmju skaitu.

2023. gada marts

Jauns reģistrācijas process

Lai vēl vairāk atvieglotu klientiem reģistrēšanos, mēs ievērojami uzlabojam un vienkāršojam reģistrēšanās procesu. Piemēram, būs iespējams arī reģistrēt domēnu vietnē Clonable, pēc tam visi šī starptautiskā domēna iestatījumi būs gatavi tūlītējai klona izveidei. Tādējādi klientiem vairs nebūs jātiek galā ar DNS maiņas procesu, ja viņi to vēlēsies.

2023. gada februāris

Norvēģu

Esam pievienojuši norvēģu valodu kā valodu, no kuras var tulkot uz un no kuras var tulkot.

2022. gada decembris

Ikdienas pārbaude, vai lapa joprojām darbojas

Ja klienti maina savus DNS ierakstus oid, klona vietne var pāriet bezsaistē, viņiem to nemanot. Mēs vēlamies šim nolūkam iestrādāt signālu.

2022. gada novembris

Mazāks iepakojums XS

Klientiem ar mazākām vai diezgan statiskām vietnēm esam pievienojuši nelielu "dari pats" paketi. Par 15 € jūs varat sākt strādāt ar Clonable, bez atbalsta, un jūs varat iegādāties papildu rakstzīmes, kad vien vēlaties. Tomēr rakstzīmju cena šajā gadījumā ir daudz augstāka.

2022. gada oktobris

Partneru programma

Mēs veidojam partneru programmu, lai partneri varētu nosūtīt klientus un saņemt pievilcīgu komisijas maksu.

2022. gada oktobris

aizvietotāja lapa, kad tiek izveidoti jauni kloni

Lai nodrošinātu profesionālāku izskatu, veidojot klonu, mēs izveidojām vietnes lapu. Tas tiek atjaunināts, līdz klons ir gatavs.

2022. gada oktobris

Korejas

Esam pievienojuši korejiešu valodu kā valodu, no kuras varat tulkot uz korejiešu valodu un no tās. Tā kā tā nav latīņu vai kirilicas valoda, mēs sniedzam mazāku garantiju par tās tulkojuma kvalitāti. Par to mēs uzzināsim vairāk, veicot testēšanu.

2023. gada jūlijs

Jauna tīmekļa vietne Clonable

Tīmekļa vietnei Clonable bija nepieciešama atjaunošana. Jaunā versija ir ātrāka, pārskatāmāka, un tās dizains un lietošanas ērtums visur ir vislabākais.

2022. gada oktobris

Ukraiņu

Mēs esam pievienojuši ukraiņu valodu kā valodu, no kuras varat tulkot uz un no kuras.

2022. gada oktobris

Konversiju izsekošana

Lai nodrošinātu, ka klienti var izmantot konversiju izsekošanu, vietnē Clonable ir iestrādāta funkcionalitāte, kas to ļauj.....

2022. gada septembris

rakstzīmju skaitītājs (iekšējai lietošanai)

Lai pārbaudītu, cik daudz rakstzīmju satur tīmekļa vietne, esam izveidojuši rakstzīmju skaitītāju, kas ar nelielu kļūdas robežu var noteikt, vai tīmekļa vietnē ir 400 000 vai, piemēram, 1,5 miljoni rakstzīmju. Tādējādi klientiem ir vieglāk izvēlēties abonementu.

2022. gada augusts

cik dienas līdz jaunā mēneša atnākšanai

Turpmāk klienta vadības panelī būs redzams, kad klients atkal varēs piekļūt savam ikmēneša kredītam ar rakstzīmēm. Tādējādi klients var vieglāk izlemt, vai pievienot saturu vai iegādāties papildu rakstzīmes.

2022. gada augusts

url tulkojumi XML plūsmās

No šī brīža tiks tulkoti arī urls adresāti XML plūsmās.

2022. gada jūlijs

turku un indonēziešu

Esam pievienojuši turku un indonēziešu valodas, no kurām varat tulkot uz un no tām.

2022. gada jūlijs

būtisks redaktora atjauninājums

 • Pārskats par visām klonā veiktajām izmaiņām
 • Pārskats par visām izmaiņām katrā tulkojumā
 • Pārskats par visām SEO izmaiņām
 • Izmainīts dialogu logu stils, lai tie visos klonos izskatītos vienādi.
 • Mainīts redaktorā esošo pogu stils, lai tās pēc iespējas mazāk mainītos ar katru klonu.
 • Rediģēšanas pogas ievietojiet uznirstošajā dialogā, lai būtu skaidrāks pārskats.
 • Pievienots veids, kā pielāgot pogas pozīcijas, lai atvieglotu rediģēšanu

2022. gada jūnijs

Baltās zonas izveide

Stila un redaktora personalizēšana.

2022. gada jūnijs

Vārdu saraksti tekstu maiņai

 • Jauna vārdu sarakstu cilne aizvietošanas noteikumu lapā (teksta aizvietošana).
 • Meklēšanas lauks un pagination ērtai vārdu meklēšanai.
 • Vārdu dzēšanas apstiprinājums.
 • Vienlaikus var aizstāt vienu vai vairākus vārdus.
 • Noteikumi automātiski pārņem kapitalizāciju. Tātad ir nepieciešams tikai viens noteikums, lai aizstātu ar lielo un mazo sākumburtu rakstītus vārdus.
 • Noteikumos var iestatīt, lai tie būtu lielo un mazo burtu un atbilstu lielajiem burtiem. Tad tiek atspējota arī automātiskā kapitalizācija.
 • Noteikumus var atcelt, ja noteikums ir dzēsts.
 • Kad fragments tiek rediģēts ar redaktoru, uz kuru attiecas noteikums, šis noteikums netiek atcelts attiecībā uz šo fragmentu.
 • Jauniem tulkojumiem noteikumi tiek piemēroti pievienošanas secībā.
 • Teksta aizstāšana attiecas tikai uz tulkotiem fragmentiem.
 • Teksta aizstāšana tiek piemērota pirms parastajiem aizstāšanas noteikumiem.

2022. gada jūnijs

Informācijas paneļa partneri

Mūsu sadarbības partneriem, piemēram, PostNL, būs vieta mūsu paneļa panelī. Šeit ir paredzēts uzskaitīt visus citus svarīgākos e-komercijas pakalpojumus, lai klienti varētu ātri un viegli uzlabot savu tīmekļa vietni vai interneta veikalu.

2022. gada jūnijs

Attēlu redaktors

Tagad redaktoru var izmantot arī attēlu aizstāšanai.

 • Izveido attēla aizstāšanas noteikumus, kad tiek aizstāts attēls.
 • Atklāj, kad esošais noteikums ir modificēts.
 • Atklāj, kad noteikums ir atcelts, un dzēš to.
 • Atklāj, kad lietotājs mēģina divreiz izveidot vienu un to pašu noteikumu, un tad iesaka izmantot aizvietošanas noteikumus.
 • Dažās vietnēs šī poga nedarbojas pareizi. Tad tā ir (gandrīz) neredzama vai arī pamatpoga arī veic savu darbību, kā rezultātā lapa var mainīties.

2022. gada aprīlis

XML plūsmas

Izmantojot vietni Clonable, ir iespējams tulkot arī vietnes XML plūsmas. XML plūsmas parasti ir iepirkšanās plūsmas. Tas ļauj jūsu produktus atrast, piemēram, Google iepirkšanās vietnē.

2022. gada aprīlis

Magento spraudnis

Magento parasti nevainojami darbojas ar Clonable bez īpašiem pielāgojumiem.

2022. gada februāris

WordPress spraudnis

WordPress varat viegli pievienot valodas tagus, instalējot mūsu spraudni un konfigurējot to ar šādiem datiem. Ja nepieciešams pievienot vai dzēst valodas tagus (piemēram, tāpēc, ka tie jau ir jūsu vietnē), varat vienkārši rediģēt JSON datus.

2022. gada februāris

Pērk "papildu tulkošanas rakstzīmju komplektus

Lai nodrošinātu, ka klientiem netrūkst tulkojumu rakstzīmju ar mazāku abonementu skaitu, mēs vēlamies ieviest "tulkojumu komplektus". Piemēram, varat iegādāties 100 000, 1 000 000 vai 5 000 000 rakstzīmju.

2022. gada janvāris

MyWebstore

Kopš 07-01-2022 MijnWebwinkel ir labāk atbalstīta, kas nozīmē, ka iepriekš netulkotie elementi, piemēram, filtri un teksts kasē, tagad tiek tulkots pareizi.

2021. gada novembris

Tiešraides redaktors

Redaktors, kas ir tas, ko redzat, to arī saņemat, lai modificētu tulkojumus un klona elementus. Šādā veidā ir iespējams veikt pielāgojumus, vienkārši noklikšķinot uz tā, ko lapā vēlaties mainīt. Tas arī vēl vairāk atvieglo, piemēram, vietnes ritināšanas laikā veikt korekcijas, piemēram, vietnes korektoram, kuram tā ir dzimtā valoda, lai veiktu korekcijas.

2021. gada augusts

Urls automātiski tulkots

Iepriekš urls bija jātulko, izmantojot augšupielādes. Tagad tas vairs nav nepieciešams. Kloniem citā valodā urls tiek automātiski tulkots. Ir arī iespēja pašiem mainīt urlus.

2021. gada augusts

Tulkot XML

Ir iespējama XML tulkošana. Tas ir ļoti noderīgi, piemēram, lai sekotu līdzi produktu plūsmām un izveidotu īpašas meklētājprogrammas.

2021. gada jūlija beigas

No Ungārijas uz Japānu

Pašu Clonable vietne klonēta daudzās valodās/valstīs... praktizējiet to, ko sludināt!

2021. gada jūlija beigas

JSON

Vēl nesen JSON tulkošana nebija iespējama. Tagad mēs esam sasnieguši punktu, kad tas ir iespējams. Pašlaik šī funkcija ir beta versijā, jo mēs vēl nezinām, vai radīsies kādas problēmas.

2021. gada jūlija sākums

Tulkot URL, izmantojot augšupielādes funkciju

Izmantojot skrāpi, mēs varam noteikt, tulkot un augšupielādēt visus jūsu vietnes urlus. Vēl šogad tiks ieviesta visu urlu automātiskās tulkošanas funkcija, lai, pat pievienojot jaunu lapu, URL tiktu tulkots automātiski.

2021. gada jūnijs

5 minūtes

un funkcija tika izveidota tā, lai jebkurš Clonable darbinieks 5 minūšu laikā varētu izveidot ārvalstu tīmekļa vietni kā demo versiju. Šī funkcija ļāva daudziem cilvēkiem ātrāk pārliecināties par Clonable lietderību.

2021. gada janvāris - jūnijs

Zināšanu bāze un tīmekļa vietne

2021. gada pirmajos mēnešos mēs cītīgi strādājām, lai vietne sāktu darboties. Izveidojot plašu zināšanu bāzi mūsu klientiem, informatīvus videoklipus, skaidrojumus u. c., mēs esam cītīgi strādājuši, lai vietne būtu gatava un darbotos.

2020. gada augusts

Clonable

Rodas nosaukums Clonable...

2019. gada decembris

Vadības panelis

Pirmā paneļa versija ir pieejama tiešsaistē, lai klienti varētu sākt ar to strādāt.

Vēlamās funkcijas

Metonīmu imports

Mēs vēlamies padarīt SEO vietnē Clonable vēl vienkāršāku. Piemēram, importējot meta virsrakstu.

Pārrobežu SEO atslēgvārdu izpēte

Clonable vēlas, lai ārvalstu vietnes būtu pēc iespējas veiksmīgākas. Tāpēc kopā ar ārējiem partneriem vēlamies sākt piedāvāt arī SEO atslēgvārdu analīzi. Lai ārzemju vietņu palaišana būtu pēc iespējas raitāka un gudrāka.

Paziņojumi par aizvietotājiem, kas vairs nav aktīvi

Dažreiz ir noteikumi, kas vairs nav spēkā, jo ir mainījusies vietne. Būtu vēlams nodrošināt, lai instrumentu panelī būtu signāls, ka daži noteikumi ir kļuvuši nevajadzīgi.

Redaktora izmaiņu veikšana iespējama arī mobilajā redaktorā

Tagad redaktors ir pieejams tikai darbvirsmas skatīšanai.

Korektoru platforma

Mēs vēlamies izveidot korektoru platformu, kurā korektori var veidot savu profilu un kurā Clonable klienti var viņus nolīgt dažāda veida darbiem.

SPA un PWA tulkošana

Mēs vēlamies, lai šīs tehnoloģijas varētu arī pārtulkot.

Iespēja atsaukt dzēšanas darbības

Veidojot un mainot aizvietošanas noteikumus, izmaiņas ne vienmēr dod vēlamo rezultātu. Tad būtu labi, ja klients varētu atjaunot vecos noteikumus.

Juridiskās funkcijas

Clonable vēlas atvieglot klientiem juridiski nepieciešamo dokumentu, piemēram, vispārējo noteikumu un nosacījumu u. c., sagatavošanu dažādās valstīs.