Ceļu karte

Clonable nepārtraukti optimizē savu produktu!

Ceļu karte header

Clonable nepārtraukti optimizē savu produktu. Kas gaidāms tuvākajā nākotnē? Noteikti ritiniet uz leju līdz sadaļai "Gaidāmās funkcijas", lai zinātu, ko sagaidīt. Pārbaudiet arī mūsu vēlamās funkcijas.

Gaidāmās funkcijas

2023. gada maijs

Piezīmes par aizvietošanas noteikumiem

Mēs pamanījām, ka dažkārt lietotāji nezina, kam ir paredzēti aizvietošanas noteikumi. Dažkārt aizvietošanas noteikumu ir izveidojis cits lietotājs vai Clonable atbalsta dienests. Tad būtu labi, ja varētu pievienot kādu etiķeti, lai būtu skaidrs, kam šis noteikums ir paredzēts.

2023. gada beigas / 2024. gada sākums

Teksta tulkošana attēlos

Dažos gadījumos vēlamies, lai būtu iespējams tekstu tulkot arī attēlos, tādējādi ietaupot klientu laiku, kas vajadzīgs, lai nomainītu attēlus. Tagad esam izmēģinājuši dažus lietošanas gadījumus, taču klientiem tas ir mazāk prioritāri, tāpēc tā izstrāde ir atlikta.

2023. gada beigas

Apakšmapes funkcionalitāte līdzās Wordpress - klonēšana apakšmapes sākotnējā domēnā

Pašlaik parasti tiek klonēts jaunā vai apakšdomēnā. Mēs vēlamies piedāvāt arī apakšmapes iespēju. Daži klienti to vēlas zīmola veidošanas dēļ. Pašlaik veicam testēšanu, un ar pielāgotu risinājumu tas jau ir iespējams, taču par to joprojām ir samērā lielas izmaksas.

2023. gada beigas

XML plūsmas abonēšana

Clonable visticamāk, tiks palaists XML plūsmas abonements, kas ļaus XML plūsmu tulkot vienreiz vai dinamiski, kā arī ļaus izmantot aizstāšanas noteikumus, lai uzlabotu kvalitāti. Ar laiku mēs vēlamies izveidot arī redaktoru, lai vēl vairāk atvieglotu korektūru.

2023. gada beigas

Saites ar Mijnwebwinkel / CCV veikals / Bol.com

Clonable sadarbībā ar tām strādās pie vienkāršu tulkošanas risinājumu saišu izveides konkrētām platformām. Pagaidām nav skaidrs, kādā secībā tās būs gatavas.

2023. gada beigas

rakstzīmju skaitītājs (klientiem)

Lai pārbaudītu, cik daudz rakstzīmju sastāv no tīmekļa vietnes, mēs vēlamies paplašināt rakstzīmju skaitītāju, ko jau esam izveidojuši iekšējai lietošanai, un sagatavot to potenciālajiem klientiem.

2023. gada oktobris

Brazīlijas portugāļu un amerikāņu angļu valodas

Mēs nodrošināsim iespēju izvēlēties starp dažādām valodas formām. Vismaz Brazīlijas portugāļu un amerikāņu angļu valodās.

2023. gada oktobris

Vārdnīca

Daži klienti jau iepriekš zina, kā viņi vēlas izmantot noteiktus vārdus tulkojumos. Tiem mēs ieviesīsim "glosāriju", kas ļaus viņiem norādīt savu žargonu, lai noteikti vārdi vienmēr tiktu tulkoti vienādi.

2023. gada oktobris

Formāls un neformāls valodas lietojums

Dažās valodās tas ir ļoti svarīgi, piemēram, Vācijā. Būtu labi, ja klienti varētu izvēlēties, kuru adreses veidu izmantot.

2023. gada oktobris

Iespējot saglabāt izmaiņas

Vai kā aģentūra varat klonam piemērot SEO izmaiņas un pēc tam modificēt to pašu lapu sākotnējā vietnē? Parasti SEO izmaiņas pēc tam izzūd. Mēs vēlamies no tā izvairīties, izveidojot sava veida "bloķēšanas" sistēmu klientiem. Tie var saglabāt SEO izmaiņas tulkotajā versijā, neskatoties uz to, ka sākotnējā vietne mainīsies.

2023. gada vidus

Arābu valodā

Arābu valoda ir vēlama mūsu (potenciālajiem) klientiem. Pašlaik tas tiek izstrādāts. Pirmie testi ir noritējuši labi.

2023. gada augusta/septembra beigas

Javascript un ārējo avotu tulkošana pārlūkprogrammā

Daudzos gadījumos ir mazāk problēmu, ja saturs nav tulkots pirmkodā, bet galvenokārt tam ir jāizskatās labi tulkotam lietotājam. Tāpēc mēs vēlamies nodrošināt iespēju tulkot javascript un ārējos avotus, izmantojot pārlūkprogrammu. Tas atvieglos tulkošanu, jo īpaši mazākām tīmekļa vietnēm un cilvēkiem ar mazāk tehniskām zināšanām.

2023. gada augusta sākums

Wordpress spraudnis versija 2

Wordpress spraudnis tiks paplašināts. Tiks izveidots skripts valodu pārslēdzēja integrācijai, lai lietotāji to varētu instalēt vēl ātrāk un vienkāršāk bez tehniskām zināšanām. Tiks iebūvēta apakšmapes funkcionalitāte, tādējādi novēršot nepieciešamību lietotājiem veikt dns konfigurāciju un padarot vēl vienkāršāku Clonable lietošanu bez tehniskām zināšanām. Būs arī saite uz Clonable vadības paneli.

Pabeigtās funkcijas

2023. gada jūlijs

Jauna tīmekļa vietne Clonable

Tīmekļa vietnei Clonable bija nepieciešama atjaunošana. Jaunā versija ir ātrāka, pārskatāmāka, un tās dizains un lietošanas ērtums visur ir vislabākais.

2023. gada jūnijs

Jauna Clonable meklētājprogramma Vietnes meklēšana

Jūsu klonā meklētājs parasti meklē oriģinālvalodā. Tas nerada problēmas, ja klons ir tajā pašā valodā, bet ir diezgan apgrūtinoši citā valodā. Mēs esam izstrādājuši risinājumu šim jautājumam vietnē Clonable.

Turklāt: ja klients izmanto meklēšanas moduli, kas darbojas, pamatojoties uz plūsmu (piemēram, Doofinder, Sooqr u. c.), tas nevainojami darbojas ar Clonable. Tas bieži notiek ar interneta veikaliem.

2023. gada maijs

Piezīmes par aizvietošanas noteikumiem

Mēs pamanījām, ka dažkārt lietotāji nezina, kam ir paredzēti aizvietošanas noteikumi. Dažkārt aizvietošanas noteikumu ir izveidojis cits lietotājs vai Clonable atbalsta dienests. Tad būtu labi, ja varētu pievienot kādu etiķeti, lai būtu skaidrs, kam šis noteikums ir paredzēts.

Marta beigas

Jauns reģistrācijas process

Lai vēl vairāk atvieglotu klientiem reģistrēšanos, mēs ievērojami uzlabojam un vienkāršojam reģistrēšanās procesu. Piemēram, būs iespējams arī reģistrēt domēnu vietnē Clonable, pēc tam visi šī starptautiskā domēna iestatījumi būs gatavi tūlītējai klona izveidei. Tādējādi klientiem vairs nebūs jātiek galā ar DNS maiņas procesu, ja viņi to vēlēsies.

2022. gada decembris

Ikdienas pārbaude, vai lapa joprojām darbojas

Ja klienti maina savus DNS ierakstus oid, klona vietne var pāriet bezsaistē, viņiem to nemanot. Mēs vēlamies šim nolūkam iestrādāt signālu.

2022. gada decembris

Jauni paneļa url tulkojumi

Urls tulkojums varētu būt labāks. No šī brīža apmeklētājam ir pieejams pārskats par visiem tulkotajiem url vārdiem, un tos var viegli rediģēt arī manuāli.

2022. gada novembris

Mazāks iepakojums XS

Klientiem ar mazākām vai diezgan statiskām vietnēm esam pievienojuši nelielu "dari pats" paketi. Par 15 € jūs varat sākt strādāt ar Clonable, bez atbalsta, un jūs varat iegādāties papildu rakstzīmes, kad vien vēlaties. Tomēr rakstzīmju cena šajā gadījumā ir daudz augstāka.

2022. gada oktobris

Korejas

Esam pievienojuši korejiešu valodu kā valodu, no kuras varat tulkot uz korejiešu valodu un no tās. Tā kā tā nav latīņu vai kirilicas valoda, mēs sniedzam mazāku garantiju par tās tulkojuma kvalitāti. Par to mēs uzzināsim vairāk, veicot testēšanu.

2023. gada februāris

Norvēģu

Esam pievienojuši norvēģu valodu kā valodu, no kuras var tulkot uz un no kuras var tulkot.

2022. gada oktobris

Ukraiņu

Mēs esam pievienojuši ukraiņu valodu kā valodu, no kuras varat tulkot uz un no kuras.

2022. gada oktobris

aizvietotāja lapa, kad tiek izveidoti jauni kloni

Lai nodrošinātu profesionālāku izskatu, veidojot klonu, mēs izveidojām vietnes lapu. Tas tiek atjaunināts, līdz klons ir gatavs.

2022. gada oktobris

Partneru programma

Mēs veidojam partneru programmu, lai partneri varētu nosūtīt klientus un saņemt pievilcīgu komisijas maksu.

2022. gada oktobris

Konversiju izsekošana

Lai nodrošinātu, ka klienti var izmantot konversiju izsekošanu, vietnē Clonable ir iestrādāta funkcionalitāte, kas to ļauj.....

2022. gada septembris

rakstzīmju skaitītājs (iekšējai lietošanai)

Lai pārbaudītu, cik daudz rakstzīmju satur tīmekļa vietne, esam izveidojuši rakstzīmju skaitītāju, kas ar nelielu kļūdas robežu var noteikt, vai tīmekļa vietnē ir 400 000 vai, piemēram, 1,5 miljoni rakstzīmju. Tādējādi klientiem ir vieglāk izvēlēties abonementu.

Marta beigas/aprīļa sākums

Valodas pārslēdzējs

Daudzi klienti jautā par karodziņu pievienošanu / valstu atlasi. Tagad mēs esam iestrādājuši šo iespēju, lai klienti paši varētu viegli pievienot valodas pārslēdzēju savai vietnei, kā arī klona vietnei, izmantojot skriptu.

Aprīļa beigas

Dinamiskās plūsmas

Interneta veikala klienti, kuri izmanto mūsu XML tulkošanas moduli, norādīja, ka vēlētos dinamiskās plūsmas funkciju, kas katru dienu vai nedēļu atjaunina XML plūsmu ar jauniem tulkojumiem. Tagad tas ir īstenots.

Ja šī funkcija ir iespējota, tiek atjauninātas XML plūsmas:

 • Lietotājs var izvēlēties, cik bieži atjaunināt XML plūsmu (par papildu samaksu).
 • Klienti var noteikt mēneša budžetu XML plūsmai.
 • Kad budžets ir sasniegts, klienti saņem paziņojumu par to.
 • Klienti var redzēt dažādas plūsmu kvotas lietošanas un norēķinu lapā.
 • Atbalsts lielākiem, līdz 50 MB lieliem datu avotiem

Marta beigas

priekšskatīt klonus

Klienti varēs viegli izveidot savu priekšskatījuma klonu ar ierobežotu tulkoto rakstzīmju skaitu.

2022. gada augusts

cik dienas līdz jaunā mēneša atnākšanai

Turpmāk klienta vadības panelī būs redzams, kad klients atkal varēs piekļūt savam ikmēneša kredītam ar rakstzīmēm. Tādējādi klients var vieglāk izlemt, vai pievienot saturu vai iegādāties papildu rakstzīmes.

2022. gada augusts

url tulkojumi XML plūsmās

No šī brīža tiks tulkoti arī urls adresāti XML plūsmās.

2022. gada jūlijs

turku un indonēziešu

Esam pievienojuši turku un indonēziešu valodas, no kurām varat tulkot uz un no tām.

2022. gada jūlijs

būtisks redaktora atjauninājums

 • Pārskats par visām klonā veiktajām izmaiņām
 • Pārskats par visām izmaiņām katrā tulkojumā
 • Pārskats par visām SEO izmaiņām
 • Izmainīts dialogu logu stils, lai tie visos klonos izskatītos vienādi.
 • Mainīts redaktorā esošo pogu stils, lai tās pēc iespējas mazāk mainītos ar katru klonu.
 • Rediģēšanas pogas ievietojiet uznirstošajā dialogā, lai būtu skaidrāks pārskats.
 • Pievienots veids, kā pielāgot pogas pozīcijas, lai atvieglotu rediģēšanu

2022. gada jūnijs

Baltās zonas izveide

Stila un redaktora personalizēšana.

2022. gada jūnijs

Vārdu saraksti tekstu maiņai

 • Jauna vārdu sarakstu cilne aizvietošanas noteikumu lapā (teksta aizvietošana).
 • Meklēšanas lauks un pagination ērtai vārdu meklēšanai.
 • Vārdu dzēšanas apstiprinājums.
 • Vienlaikus var aizstāt vienu vai vairākus vārdus.
 • Noteikumi automātiski pārņem kapitalizāciju. Tātad ir nepieciešams tikai viens noteikums, lai aizstātu ar lielo un mazo sākumburtu rakstītus vārdus.
 • Noteikumos var iestatīt, lai tie būtu lielo un mazo burtu un atbilstu lielajiem burtiem. Tad tiek atspējota arī automātiskā kapitalizācija.
 • Noteikumus var atcelt, ja noteikums ir dzēsts.
 • Kad fragments tiek rediģēts ar redaktoru, uz kuru attiecas noteikums, šis noteikums netiek atcelts attiecībā uz šo fragmentu.
 • Jauniem tulkojumiem noteikumi tiek piemēroti pievienošanas secībā.
 • Teksta aizstāšana attiecas tikai uz tulkotiem fragmentiem.
 • Teksta aizstāšana tiek piemērota pirms parastajiem aizstāšanas noteikumiem.

2022. gada jūnijs

Informācijas paneļa partneri

Mūsu sadarbības partneriem, piemēram, PostNL, būs vieta mūsu paneļa panelī. Šeit ir paredzēts uzskaitīt visus citus svarīgākos e-komercijas pakalpojumus, lai klienti varētu ātri un viegli uzlabot savu tīmekļa vietni vai interneta veikalu.

2022. gada jūnijs

Attēlu redaktors

Tagad redaktoru var izmantot arī attēlu aizstāšanai.

 • Izveido attēla aizstāšanas noteikumus, kad tiek aizstāts attēls.
 • Atklāj, kad esošais noteikums ir modificēts.
 • Atklāj, kad noteikums ir atcelts, un dzēš to.
 • Atklāj, kad lietotājs mēģina divreiz izveidot vienu un to pašu noteikumu, un tad iesaka izmantot aizvietošanas noteikumus.
 • Dažās vietnēs šī poga nedarbojas pareizi. Tad tā ir (gandrīz) neredzama vai arī pamatpoga arī veic savu darbību, kā rezultātā lapa var mainīties.

2022. gada aprīlis

XML plūsmas

Izmantojot vietni Clonable, ir iespējams tulkot arī vietnes XML plūsmas. XML plūsmas parasti ir iepirkšanās plūsmas. Tas ļauj jūsu produktus atrast, piemēram, Google iepirkšanās vietnē.

2022. gada aprīlis

Magento spraudnis

Magento parasti nevainojami darbojas ar Clonable bez īpašiem pielāgojumiem.

2022. gada februāris

WordPress spraudnis

WordPress varat viegli pievienot valodas tagus, instalējot mūsu spraudni un konfigurējot to ar šādiem datiem. Ja nepieciešams pievienot vai dzēst valodas tagus (piemēram, tāpēc, ka tie jau ir jūsu vietnē), varat vienkārši rediģēt JSON datus.

2022. gada februāris

Pērk "papildu tulkošanas rakstzīmju komplektus

Lai nodrošinātu, ka klientiem netrūkst tulkojumu rakstzīmju ar mazāku abonementu skaitu, mēs vēlamies ieviest "tulkojumu komplektus". Piemēram, varat iegādāties 100 000, 1 000 000 vai 5 000 000 rakstzīmju.

2022. gada janvāris

MyWebstore

Kopš 07-01-2022 MijnWebwinkel ir labāk atbalstīta, kas nozīmē, ka iepriekš netulkotie elementi, piemēram, filtri un teksts kasē, tagad tiek tulkots pareizi.

2021. gada novembris

Tiešraides redaktors

Redaktors, kas ir tas, ko redzat, to arī saņemat, lai modificētu tulkojumus un klona elementus. Šādā veidā ir iespējams veikt pielāgojumus, vienkārši noklikšķinot uz tā, ko lapā vēlaties mainīt. Tas arī vēl vairāk atvieglo, piemēram, vietnes ritināšanas laikā veikt korekcijas, piemēram, vietnes korektoram, kuram tā ir dzimtā valoda, lai veiktu korekcijas.

2021. gada augusts

Urls automātiski tulkots

Iepriekš urls bija jātulko, izmantojot augšupielādes. Tagad tas vairs nav nepieciešams. Kloniem citā valodā urls tiek automātiski tulkots. Ir arī iespēja pašiem mainīt urlus.

2021. gada augusts

Tulkot XML

Ir iespējama XML tulkošana. Tas ir ļoti noderīgi, piemēram, lai sekotu līdzi produktu plūsmām un izveidotu īpašas meklētājprogrammas.

2021. gada jūlija beigas

No Ungārijas uz Japānu

Pašu Clonable vietne klonēta daudzās valodās/valstīs... praktizējiet to, ko sludināt!

2021. gada jūlija beigas

JSON

Vēl nesen JSON tulkošana nebija iespējama. Tagad mēs esam sasnieguši punktu, kad tas ir iespējams. Pašlaik šī funkcija ir beta versijā, jo mēs vēl nezinām, vai radīsies kādas problēmas.

2021. gada jūlija sākums

Tulkot URL, izmantojot augšupielādes funkciju

Izmantojot skrāpi, mēs varam noteikt, tulkot un augšupielādēt visus jūsu vietnes urlus. Vēl šogad tiks ieviesta visu urlu automātiskās tulkošanas funkcija, lai, pat pievienojot jaunu lapu, URL tiktu tulkots automātiski.

2021. gada jūnijs

5 minūtes

un funkcija tika izveidota tā, lai jebkurš Clonable darbinieks 5 minūšu laikā varētu izveidot ārvalstu tīmekļa vietni kā demo versiju. Šī funkcija ļāva daudziem cilvēkiem ātrāk pārliecināties par Clonable lietderību.

2021. gada janvāris - jūnijs

Zināšanu bāze un tīmekļa vietne

2021. gada pirmajos mēnešos mēs cītīgi strādājām, lai vietne sāktu darboties. Izveidojot plašu zināšanu bāzi mūsu klientiem, informatīvus videoklipus, skaidrojumus u. c., mēs esam cītīgi strādājuši, lai vietne būtu gatava un darbotos.

2020. gada augusts

Clonable

Rodas nosaukums Clonable...

2019. gada decembris

Vadības panelis

Pirmā paneļa versija ir pieejama tiešsaistē, lai klienti varētu sākt ar to strādāt.

Vēlamās funkcijas

Metonīmu imports

Mēs vēlamies padarīt SEO vietnē Clonable vēl vienkāršāku. Piemēram, importējot meta virsrakstu.

Pārrobežu SEO atslēgvārdu izpēte

Clonable vēlas, lai ārvalstu vietnes būtu pēc iespējas veiksmīgākas. Tāpēc kopā ar ārējiem partneriem vēlamies sākt piedāvāt arī SEO atslēgvārdu analīzi. Lai ārzemju vietņu palaišana būtu pēc iespējas raitāka un gudrāka.

Netulkot lapas

Dažas lapas, iespējams, vispār nevēlaties tulkot. Būtu jauki, ja jūs varētu augšupielādēt šīs lapas un norādīt, vai vēlaties, lai tiktu tulkoti arī citi šo lapu bloki. Piemēram, kājenes, galvenes u. c.

Katra bloka birkas, lai izvairītos no noteikta satura tulkošanas.

Dažus tekstus kā tīmekļa vietni, iespējams, nevēlaties tulkot. Mēs vēlamies, lai klienti varētu izmantot vienkāršas birkas, kas ļautu klientiem to iestatīt.

Paziņojumi par aizvietotājiem, kas vairs nav aktīvi

Dažreiz ir noteikumi, kas vairs nav spēkā, jo ir mainījusies vietne. Būtu vēlams nodrošināt, lai instrumentu panelī būtu signāls, ka daži noteikumi ir kļuvuši nevajadzīgi.

Zirnekļa iespēja klientiem

Mēs vēlamies, lai klienti, kuri pievieno daudz satura, varētu nodrošināt, ka ārzemju saturs reizi pa reizei tiek atlasīts, izmantojot robotu, lai šīs lapas tiktu tulkotas un indeksētas tieši.

Redaktora izmaiņu veikšana iespējama arī mobilajā redaktorā

Tagad redaktors ir pieejams tikai darbvirsmas skatīšanai.

Korektoru platforma

Mēs vēlamies izveidot korektoru platformu, kurā korektori var veidot savu profilu un kurā Clonable klienti var viņus nolīgt dažāda veida darbiem.

SPA un PWA tulkošana

Mēs vēlamies, lai šīs tehnoloģijas varētu arī pārtulkot.

Iespēja atsaukt dzēšanas darbības

Veidojot un mainot aizvietošanas noteikumus, izmaiņas ne vienmēr dod vēlamo rezultātu. Tad būtu labi, ja klients varētu atjaunot vecos noteikumus.

Juridiskās funkcijas

Clonable vēlas atvieglot klientiem juridiski nepieciešamo dokumentu, piemēram, vispārējo noteikumu un nosacījumu u. c., sagatavošanu dažādās valstīs.

SEO pārrakstīšanas ideju iegūšana, izmantojot AI, piemēram, ChatGPT

Būtu labi, ja varētu pārrakstīt/pielāgot tulkoto saturu, izmantojot ChatGPT vai ko līdzīgu. Lai šī mākslīgā intelekta programmatūra sāktu sniegt ieteikumus par noteiktiem tulkotajiem tekstiem. Tas varētu būt SEO uzlabošanas nolūkā, kā arī, piemēram, lai varētu ātrāk atlasīt dīvainus tulkojumus.