Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-mail
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Biežāk uzdotie jautājumi

/Biežāk uzdotie jautājumi

Visbiežāk uzdotie jautājumi par rīku Clonable

Vai meklējat vairāk informācijas vai jums ir kāds jautājums? Iespējams, atbildi atradīsiet šajā lapā.

Joprojām nevarat to atrisināt? Tad, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar sazinieties ar mums.

Biežāk uzdotie jautājumi - Vispārīgi

add remove Kas īsti ir Clonable?

Kā izklausās tīmekļa vietnes kopēšana, bet unikāla satura saglabāšana Google vajadzībām? Izmantojot rīku Clonable, varat, piemēram, ļoti viegli klonēt holandiešu (.nl) vietni uz Beļģijas (.be) vietni. Taču jūs varat arī tulkot, piemēram, savu vācu tīmekļa veikalu dāņu valodā un izvietot to .dk domēnā. Tīmekļa vietne būs identiska, un meklētājprogrammas to nemanipulēs. Arī tad, ja tulkojumu mūsu sistēmā nepievienojat. Jūs izvēlaties, kurus elementus pielāgot klonētajai vietnei. Piemēram, logotipu un/vai holandiešu valodas atslēgvārdus var aizstāt ar flāmu valodas atslēgvārdiem. Vai arī mainiet noteiktu tulkojumu vācu valodā, jo vēlaties, lai vācu vietnē tiktu saglabāts noteikts žargons. Turpmāk varat atrast vairāk Clonable rīka priekšrocību.

add remove Kādas ir tīmekļa vietnes klonēšanas priekšrocības?

Tīmekļa vietnes klonēšanai citā apgabalā ir sešas galvenās priekšrocības:

 1. Klons veic automātiskus tulkojumus. Arī jaunām lapām, ko pievienojat oriģinālvalodā.
 2. Google vai citās meklētājprogrammās ir labāk atrodams domēns no jūsu reģiona nekā domēns no citas valsts. Domēns .be Beļģijā automātiski darbojas labāk nekā domēns .nl. Un, protams, Vācijā jūs pārdosiet ātrāk, ja jūsu saturs būs vācu, nevis holandiešu valodā.
 3. Iespējams, lielākā priekšrocība ir tā, ka jums pašam nav jāuztur otra vietne. Tā kā vietne ir klonēta, tā vienmēr ir atjaunināta. Ja raksts ir ievietots vienā vietnē, tas automātiski tiks ievietots arī klonā (ja vien nav iestatīts citādi). Pēc tam tas tiks automātiski lokalizēts (piemēram, applūdināts) mērķa apgabalā.
 4. Potenciālais klients ērtāk jūtas savas valsts domēnā. Īpaši tad, ja tas attiecas uz šo valsti. Franču valodā runājošs cilvēks ātrāk konvertēsies (kaut ko iegādāsies / sazināsies utt.) franču vietnē!
 5. 2 vai vairākām vietnēm ir jāizmanto tikai viens vadības panelis / backend (noderīgi, piemēram, krājumu pārvaldībai).
 6. Jums ir iespēja reklamēties Google reklāmās, izmantojot domēnu no "iekarojamās" teritorijas. Potenciālie klienti ātrāk noklikšķinās uz vietēja domēna. Tas nodrošina vairāk vietnes apmeklētāju par vienādām reklāmas izmaksām.
add remove Kādas valodas ir iespējamas?

Lokalizācijas iespējas vietnē Clonable ir lieliskas. Varat klonēt gandrīz jebkuru domēnu.

Pašlaik iespējams:

 • Holandiešu
 • Vācu
 • Franču
 • Angļu valodā
 • Spāņu
 • Portugāļu
 • Itāļu
 • Zviedru
 • Dānijas
 • Somu
 • Rumāņu
 • Polijas
 • Bulgāru
 • Slovēņu
 • Slovākijas
 • Čehu
 • Ļauj
 • Lietuviešu
 • Mēs joprojām strādājam pie krievu, japāņu un ķīniešu valodas. Tomēr mēs nevaram sniegt tik daudz garantiju kā attiecībā uz citām valodām.

Jūs vēlaties klonēt vietni bez tulkojuma. Arī tas ir iespējams. Varat klonēt gandrīz jebkuru valodu, ja vien tā ir līdzīga valoda vai dialekts. Biežāk sastopamie klonu piemēri ir šādi:

 • Holandiešu (.nl) → flāmu (.be)
 • Vācija (.de) → Austrija (.at)
 • Francija (.fr) → franču valodā runājošā Beļģija (.be), Kanāda (.ca) vai Kotdivuāras krasts (.ci)
 • Spānija (.es) → Argentīna (.ar), Meksika (.mx) vai Kolumbija (.co)
 • Starptautiskā (.com) → Anglija (.co.uk), Austrālija (.au), Indija (.in) vai ASV (.us)

Protams, Clonable darbojas arī pretēji iepriekš minētajām iespējām. Interesē vēl viena klonēšanas iespēja? Sazinieties ar mums un jautājiet par iespējām. Mums patīk būt pārsteigtiem!

add remove Vai vietnes klonēšana ir tas pats, kas tās tulkošana?

Nē, tas nav tas pats! Tīmekļa vietnes klonēšana automātiski nenozīmē, ka tā tiks tulkota. Tomēr lielākā daļa klientu to vēlas un izvēlas klonu ar tulkojumu. Ir iespējama arī klonēta vietne bez tulkojuma, un tai ir daudz priekšrocību. Tā apkalpo noteiktu apgabalu ar vienu un to pašu valodu un nodrošina, ka jūsu tīmekļa vietne tiek ievietota augstāk attiecīgās teritorijas meklēšanas rezultātos. Tomēr ir iespējams pielāgot dažus atslēgvārdus, lai tie atbilstu mērķa grupai (lokalizācija).

add remove Kāda ir atšķirība salīdzinājumā ar Google tulkotāja izmantošanu?

Clonable ir vairāk priekšrocību nekā vienkārši tulkot vietni, izmantojot Google tulkotāju.

 1. Liela priekšrocība ir tā, ka, izmantojot vietni Clonable, jūs iegūstat papildu domēnu, ko indeksē meklētājprogrammas. Piemēram, ar .de domēnu jūs var atrast Vācijā. Google Translate netiek indeksēts Google, un tas nozīmē, ka jūs neiegūsiet papildu klientus.
 2. Google tulkotājs tulko visu lapu, bet izmaiņas nav iespējamas. Izmantojot Clonable, ir iespējams veikt pielāgojumus pēc tulkojuma gan teksta, gan, piemēram, mainīt attēlus, logotipus vai preferences. Skatiet mūsuZināšanu bāze lai uzzinātu vairāk par visām iespējām.
 3. Google Translate tulkojumi ne vienmēr ir tik labi, mūsu tulkojumi ir daudz labāki. Īpaši tāpēc, ka mums tos pārbauda korektors.
 4. Google tulkotāja poga jūsu vietnē izskatās diezgan neprofesionāli.
 5. Izmantojot klonētu tīmekļa vietni, izmantojot Clonable, varat reklamēt šo tīmekļa vietni (un līdz ar to arī šo ārvalstu domēnu) vai izmantot mārketinga stratēģijas, kas nav iespējams, izmantojot Google tulkotāju.
add remove Man ir interneta veikals, vai tas arī darbojas?

Jā, tā ir! Ir jau vairāki klienti, kuri ir izmantojuši rīku Clonable, lai klonētu savu interneta veikalu. Tas darbojas tāpat un tikpat labi kā bloga vai informācijas lapas gadījumā. Ir pat īpaši tīmekļa veikalu aizstājēji, kas palīdz palielināt reklāmguvumu. Jūtieties brīvi jautāt par to.

add remove Vai man ir nepieciešamas tehniskās zināšanas, lai klonētu vietni, izmantojot vietni Clonable?

Nē, lai strādātu ar vietni Clonable, jums nav nepieciešamas īpašas zināšanas. Atbalsta sistēma ir vienkārša un viegli lietojama. Ja jums ir kādi jautājumi, vienmēr varat ar mums sazināties. Ja vēlaties, varat arī konfigurēt rīku, izmantojot Clonable.

add remove Vai var klonēt jebkuru vietni?

, principā katru vietni var klonēt! Klonam ar tulkojumu ir tikai daži izņēmumi, kad nav iespējams visu iztulkot pareizi. Dinamiskā satura ielādēšana vēl ne vienmēr ir iespējama.

add remove Vai mans klons var tikt konfigurēts arī vietnē Clonable?

Konfigurēt Clonable klonu ir ļoti vienkārši. Tomēr, ja vēlaties to konfigurēt, arī tas ir iespējams. Mēs varam ātri un efektīvi optimizēt jūsu klona vietni sasniedzamajai valstij. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par izmaksām.

add remove Vai es varu izveidot saiti ar citu kontu, piemēram, Google Analytics, Doofinder, Google Search Console vai citām meklētājprogrammām?

Jā, to var viegli iestatīt. Tomēr tas ne vienmēr ir ieteicams interneta veikalos, jo darījumi notiek sākotnējā kontā.

Norādījumi: norādījumi tiks sniegti turpmāk.

add remove Kāda ir atšķirība starp vietnes novirzīšanu uz manu pašreizējo vietni un vietnes klonēšanu?

Nē, lapas sasaiste nav tas pats, kas klonēšana ar Clonable. Kad klonējat lapu, jūsu priekšrocība ir tā, ka varat pielāgot lapu atbilstoši attiecīgās valsts vai reģiona izskats un atslēgvārdiem. Tas nodrošina, ka jūsu vietni labāk atrod meklētājprogrammās un ka klients jūsu vietnes vidē jūtas labāk kā mājās.

Bieži uzdotie jautājumi - Klonēšanas pieprasījumi

add remove Cik ilgā laikā mans klons būs gatavs?

10 minūšu laikā klons jau ir izveidots (iztulkots) un gatavs lietošanai. Tomēr DNS izmaiņu dēļ bieži vien paiet ilgāks laiks, līdz vietne ir pieejama visā pasaulē, un mēs nevaram ietekmēt laiku, kas jūsu IT uzņēmumam nepieciešams, lai pareizi iestatītu valodas tagus. Tomēr jau tagad varat sākt īstenot pirmās izmaiņas.

add remove Kādas ir klonētas vietnes izmaksas?

Vietnes Clonable izmaksas ir atkarīgas no tulkojumiem, kas nepieciešami jūsu vietnei. Ja jūsu vietnei nav nepieciešami tulkojumi, tad cena ir € 50,- mēnesī par vienu vietni. Vietnēm ar tulkojumiem, bet ne daudzām lapām cena ir € 75,- mēnesī par vietni / valodu. Savukārt vietnēm ar vairāk lapām cena ir € 200,- par vietni / valodu. Protams, mēs vienmēr varam vienoties par pielāgotu risinājumu, ja vienlaicīgi tiek iegādāti vairāki kloni. Lai uzzinātu vairāk, mēs jūs aicinām apmeklēt mūsu cenu lapu.

add remove Kādi dati ir nepieciešami, lai pieprasītu klonu?

Vispirms mums ir jāzina, kāds būs klonētās vietnes domēna nosaukums, kurā CMS sistēmā darbojas jūsu vietne un kurā valodā vēlaties klonēt vietni. Principā mēs varam gandrīz nekavējoties ķerties pie darba.

Biežāk uzdotie jautājumi - Back-end Clonable

add remove Kā strādāt klonētās vietnes back-endā?

Klonētajai vietnei nav sava back-end, jo tā ir tikai front-end kopija. Visas izmaiņas oriģinālās vietnes aizmugurējā daļā automātiski tiks parādītas tulkotajā klonā. Ja vēlaties veikt izmaiņastikai klonētajā vietnē, piemēram, pievienot atslēgvārdus vai mainīt logotipus, varat to pielāgot izvēlnē Clonable.

add remove Man ir interneta veikals, un es vēlētos mainīt izvēlēto nosūtīšanas valsti savā klonā, vai tas ir iespējams?

Jā, tas noteikti ir iespējams. Ja nosūtīšanas valsts ir izvēlēta jau pie kases, tas klientam ietaupa darbu un ļauj justies gaidītam. Skatīt šeitkā to var pielāgot.

add remove Ko es varu mainīt aizmugurē?

Izmantojot vietni Clonable, varat viegli pielāgot gandrīz visu vietnē. Lai vietni lokalizētu, varat viegli pielāgot šādas darbības:

 • (Meklēt) vārdi
 • Attēli
 • Rādīt vai nerādīt tekstus
 • Logotipi
 • USP
 • Priekšrocības:
  - Maksājuma metodes
  - Nosūtīšanas valsts
add remove Vai klonētajā vietnē vēlos ievietot citu logotipu, vai tas ir iespējams?

Jā, klonētajā vietnē varat viegli mainīt logotipu vai attēlu.

Instrukcijas: Skatīt šeitkā tas darbojas.

Bieži uzdotie jautājumi - Kontu sasaiste

add remove Kā savienot savu Google Analytics kontu?

Tālāk tiks sniegti norādījumi par Google Analytics konta sasaisti.

add remove Kā izveidot saiti starp Google meklēšanas konsoli un klonēto vietni?

Klonēto vietni varat pievienot Google meklēšanas konsolei tāpat kā parasto vietni.
Pievienot Poperty → ievadiet domēna nosaukumu vai URL adresi

Mans jautājums nav iekļauts, kas man jādara?

Vai jūsu atbilde nav starp iepriekš minētajiem jautājumiem? Tad sazinieties ar mums zemāk. Mēs, protams, labprāt jums palīdzēsim. Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni (+31 492 77 52 69), e-pastu (info[@]clonable.net) vai izmantojot zemāk redzamo kontaktformu.