🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

Sākot no Clonable?

Mēs atbildam uz jūsu jautājumiem.

Jautājuma zīmes attēls

Vispārīgi

Kas īsti ir Clonable?

Clonable ir rīks, ar ko kopēt, iespējams, tulkot un uzturēt vietni. Kā tas izklausās? Izmantojot rīku Clonable, jūs varat, piemēram, ļoti viegli klonēt holandiešu (.nl) vietni uz Beļģijas (.be) vietni. Bet jūs varat arī pārtulkot, piemēram, vācu tīmekļa veikalu dāņu valodā un izvietot to .dk domēnā. Tīmekļa vietne paliks tieši tāda pati, bet meklētājprogrammas neuzskatīs, ka tā ir plaģiāts. Arī tad, ja mūsu sistēmā nepievienosiet tulkojumu. Jūs izvēlaties, kādus elementus pielāgot klonētajai vietnei. Piemēram, logotipu un/vai holandiešu valodas atslēgvārdus varat aizstāt ar flāmu valodas atslēgvārdiem. Vai arī nomainīt noteiktu tulkojumu vācu valodā, jo vācu tīmekļa vietnē dodat priekšroku noteiktam žargonam. Turpmāk varat atrast vairāk Clonable rīka priekšrocību.

Kādas ir tīmekļa vietnes klonēšanas priekšrocības?

Tīmekļa vietnes klonēšanai citā apgabalā ir trīs galvenās priekšrocības:

 1. Izmaksu ietaupījums. Parasti vietnes vai interneta veikala kopēšana un tulkošana izmaksā ļoti dārgi. Ar Clonable tas ir tikai neliela daļa no tās.
 2. Laika taupīšana. Lai iztulkotu samērā lielu tīmekļa vietni, nemaz nerunājot par ļoti lielu interneta veikalu ar desmitiem tūkstošu produktu, parasti ir vajadzīgi vairāki mēneši. Izmantojot Clonable, jūs varat sākt darboties jau pēc nedēļas.
 3. Tikpat labi kā bez apkopes. Nav problēmu uzturēt ārvalstu saturu, jauns saturs tiek klonēts un tulkots automātiski. Nav papildu mitināšanas, un jums ir jāuztur tikai viens paneļa paneļa/backend sadaļa divām vai vairākām vietnēm (noderīgi, piemēram, krājumu pārvaldībai).

Turklāt ir arī dažas citas priekšrocības...

 1. SEO optimizācija. Izmantojot vietni Clonable, jūs ar savu produktu vai pakalpojumu var atrast vairāk valstīs vai arī jūsu valstī, kur jūsu valoda nav dzimtā valoda. Turklāt, pateicoties ietaupītajam laikam un izmaksām, jums paliek vairāk laika un naudas darbam.
 2. Konversiju optimizācija | ārzemju klients savā personalizētajā vidē jūtas labāk kā mājās.
 3. Adwords ietaupījumi | Jūs varat reklamēt unikālu vietni savā valodā, kas uzlabo kvalitātes rādītāju un tādējādi var radīt izmaksu ietaupījumus.
 4. Kvalitāte. Lai gan daudzos gadījumos tulkotāji, protams, nodrošina vēl labākus tulkojumus, Clonable kvalitātes ziņā ir daudz pārāks par Google tulkotāju. Izmaksu un laika ietaupījums nozīmē arī to, ka tulkotājs var ātri pielāgot vietni apmeklētājiem gandrīz ideālā līmenī, pārskatot svarīgākās lapas, izvēlnes utt. un vajadzības gadījumā pielāgojot tās.
Kādas valodas ir iespējamas, izmantojot Clonable?

Lokalizācijas iespējas vietnē Clonable ir plašas. Jūs varat klonēt praktiski jebkuru domēnu.

Pašlaik ir pieejamas šādas valodas:

 • Bulgāru
 • Ķīniešu valoda*
 • Dānijas
 • Vācu
 • Angļu valodā
 • Igauņu
 • Somu
 • Franču
 • Grieķu
 • Ungāru
 • Indonēzijas
 • Itāļu
 • Japāņu valoda*
 • Korejieši*
 • Ļauj
 • Lietuviešu
 • Holandiešu
 • Norvēģu
 • Ukraiņu
 • Polijas
 • Portugāļu
 • Rumāņu
 • Krievu
 • Slovēņu
 • Slovākijas
 • Spāņu
 • Čehu
 • Turcijas
 • Zviedru
 • Arābu valodā

Vēlaties klonēt vietni bez tulkošanas? Arī tas ir iespējams. Jūs varat klonēt gandrīz jebkuru valodu, ja vien tā ir līdzīga valoda vai dialekts. Biežāk sastopamie klonu piemēri ir šādi:

 • Holandiešu (.nl) → flāmu (.be)
 • Vācija (.de) → Austrija (.at)
 • Francija (.fr) → franču valodā runājošā Beļģija (.be), Kanāda (.ca) vai Kotdivuāras krasts (.ci)
 • Spānija (.es) → Argentīna (.ar), Meksika (.mx) vai Kolumbija (.co)
 • Starptautiskā (.com) → Anglija (.co.uk), Austrālija (.au), Indija (.in) vai ASV (.us)

Protams, Clonable darbojas arī pretēji iepriekš minētajām iespējām. Vai vēlaties uzzināt vēl kādu klonēšanas iespēju? Sazinieties ar mums, lai uzzinātu par iespējām. Neviens izaicinājums mums nav pārāk traks!

* Izceltajās valodās tulkojumu kvalitāte vēl nav tik augsta kā citās valodās.

Vai vietnes klonēšana ir tas pats, kas tās tulkošana?

Nē, vietnes klonēšana vai tulkošana ir ne tas pats! Tīmekļa vietnes klonēšana automātiski nenozīmē, ka tā tiks arī iztulkota. Tomēr lielākā daļa klientu to vēlas un izvēlas klonu ar tulkojumu. Ir iespējams izveidot arī klonētu tīmekļa vietni bez tulkojuma, un tas sniedz daudz priekšrocību. Tā kalpo, lai sasniegtu konkrētu reģionu ar to pašu valodu, un nodrošina, ka jūsu vietne tiek augstāk ierindota attiecīgā reģiona meklēšanas rezultātos. Tomēr ir iespējams pielāgot noteiktus atslēgvārdus, lai tie atbilstu mērķa grupai (lokalizācija).

Kāda ir atšķirība salīdzinājumā ar Google tulkotāja izmantošanu?

Clonable ir vairāk priekšrocību nekā vienkārši tulkot vietni ar Google tulkotāju.

 1. Liela priekšrocība ir tā, ka Clonable sniedz jums papildu domēnu, ko indeksē meklētājprogrammas. Piemēram, ar .de domēnu jūs var atrast Vācijā. Google tulkojumu Google neindeksē, tāpēc jūs neiegūsiet papildu klientus.
 2. Google tulkotājs tulko visu lapu, taču izmaiņas nav iespējamas. Izmantojot Clonable, pēc tulkojuma ir iespējams veikt izmaiņas gan tekstā, gan, piemēram, mainīt attēlus, logotipus vai preferenču iestatījumus. Plašāku informāciju par visām iespējām skatiet mūsu zināšanu bāzē .
 3. Google tulkotāja tulkojumi patiešām ne vienmēr ir tik labi. Mūsu tulkojumi ir daudzkārt labāki. Īpaši tāpēc, ka tos var pārbaudīt un uzlabot arī korektors. Jūs varat nolīgt korektoru ar mūsu starpniecību vai atrast kādu pats.
 4. Google tulkotāja poga jūsu vietnē izskatās diezgan neprofesionāli.
 5. Izmantojot klonētu tīmekļa vietni Clonable, varat reklamēt vai īstenot mārketinga stratēģijas ar šo tīmekļa vietni (un līdz ar to arī ar šo ārvalstu domēnu); tas nav iespējams, izmantojot Google tulkotāju.
Man ir interneta veikals, vai tas arī darbojas?

Jā, patiešām! Ir jau vairāki klienti, kuri ir izmantojuši Clonable rīku, lai klonētu savu interneta veikalu. Tas darbojas tāpat un tikpat labi kā bloga vai informācijas lapas gadījumā. Ir pat īpaši tīmekļa veikalu aizstājēji, kas palīdz palielināt reklāmguvumu. Nevilcinieties jautāt par to.

Vai man ir nepieciešamas tehniskās zināšanas, lai klonētu vietni, izmantojot vietni Clonable?

, jums nav nepieciešamas īpašas zināšanas, lai strādātu ar Clonable. Mūsu sistēma ir vienkārši izstrādāta un viegli lietojama. Ja nezināt, ko darīt, vienmēr varat sazināties ar mums, lai uzdotu jautājumus. Ja vēlaties, varat arī izvēlēties konfigurēt rīku, izmantojot Clonable.

Vai var klonēt jebkuru vietni?

principā var klonēt jebkuru tīmekļa vietni! Izmantojot klonu ar tulkojumu, ir tikai ierobežots skaits izņēmumu, kad nav iespējams visu pareizi iztulkot. Dinamiskā satura ielādēšana joprojām ne vienmēr ir iespējama. Tas nedaudz biežāk notiek, piemēram, ar interneta veikalu sistēmu Shopify un Wix.

Vai mans klons var tikt konfigurēts arī vietnē Clonable?

Konfigurēt Clonable klonu ir ļoti vienkārši. Vai joprojām vēlaties, lai mēs to konfigurējam jums? Jūs varat! Mēs varam optimizēt jūsu klonu ātri un efektīvi. Vai vēlaties vairāk informācijas par izmaksām? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai es varu izveidot saiti ar citu kontu, piemēram, Google Analytics, Doofinder, Google Search Console vai citām meklētājprogrammām?

Jā, to var viegli iestatīt. Tomēr tiešsaistes veikaliem tas ne vienmēr ir ieteicams, jo darījumi notiek sākotnējā kontā.

Kāda ir atšķirība starp vietnes novirzīšanu uz manu pašreizējo vietni un vietnes klonēšanu?

Lapas sasaiste nav tas pats, kas klonēšana ar Clonable. Klonējot lapu, to var pielāgot attiecīgās valsts vai reģiona izskatam un atslēgas vārdiem. Tas nodrošina, ka jūsu tīmekļa vietni labāk atrod meklētājprogrammas un ka klients jūsu tīmekļa vietnē jūtas kā mājās.

Kāda ir tulkojuma kvalitāte?

Valodām ar latīņu alfabētu tulkojuma kvalitāte jebkurā gadījumā ir 95-97%. Valodām ar kirilicas rakstību tā ir vismaz 93%. Citām valodām, piemēram, japāņu un ķīniešu valodai, mums bija vēl mazāk iespēju noteikt šo kvalitāti. Mēs lēšam, ka tā ir vismaz 90 %. Mēs vienmēr iesakām rūpīgi izanalizēt dažas lietas:

 • Izvēlnes nosaukumi: ierobežotā vārdu skaita dēļ daži vārdi joprojām var tikt aizstāti ar nepareizu sinonīmu.
 • Sākumlapas un citas ļoti svarīgas lapas.
 • Vispārīgie noteikumi un nosacījumi un citi juridiskie dokumenti.

Kvalitāti var viegli uzlabot līdz 98-99%, izmantojot mūsu rīku Clonable, izmantojot mūsu īpaši vienkāršo redaktoru un aizstāšanas noteikumus. Korektors varēs ļoti ātri uzlabot vietni. Kopumā pat ar korektoru jūs iztērēsiet ievērojami mazāk naudas nekā tad, ja visu tulkojat un ievadāt manuāli.

Uzziniet vairāk par tulkojumu kvalitāti: https: //www.clonable.lv/kwaliteit-vertalingen-clonable-ai-vertaalmachine/.

Kā sākt Clonable?

Kad esat izveidojis kontu, varat sākt lietot vietni Clonable. Jūs varat šeit izveidot savu kontu tieši. Pēc konta izveides jūs uzreiz iegūsiet piekļuvi Clonable panelim. Vadības panelī varat nekavējoties sākt veidot klonu.

Vai tiešām varu izmēģināt Clonable bez maksas?

Jā, varat izveidot savas vietnes klonu pilnīgi bez maksas un bez saistībām un izmēģināt to 14 dienas Clonable. Izmēģinājuma laikā tiks tulkots tikai ierobežots lapu skaits.

Vai es varu izmantot Clonable savam interneta veikalam?

Jā, tīmekļa veikalam varat izmantot arī Clonable. Magento, Shopware, Woocommerce, Logic4 un daudzas citas sistēmas darbojas lieliski. Tomēr paturiet prātā, ka CMS sistēmām, piemēram, Lightspeed un Shopify, izmantojot Clonable, var būt ierobežotākas funkcijas, piemēram, captcha kodi, daži spraudņi, daži filtri utt.

Vai manu tulkoto vietni indeksēs meklētājprogrammas?

Jūsu tulkotā vietne tiks indeksēta tikai pēc tam, kad būsiet izvēlējies noņemt "No-index". Ir svarīgi, lai pirms "No-index" atspējošanas būtu izpildīti visi nepieciešamie soļi Clonable vadības panelī. Tikai pēc tam, kad būsiet pabeidzis šos soļus un deaktivizējis "No-index", jūsu tīmekļa vietne tiks indeksēta.

Kontu sasaiste

Kā savienot savu Google Analytics kontu?

Tālāk tiks sniegti norādījumi, kā sasaistīt Google analītikas kontu. Attiecībā uz interneta veikaliem ir labi zināt, ka mēs dodam priekšroku konversiju mērīšanai tajā pašā analītikas kontā, kurā ir sākotnējais interneta veikals.

Kā izveidot saiti starp Google meklēšanas konsoli un klonēto vietni?

Klonēto vietni varat pievienot Google meklēšanas konsolei tāpat kā parasto vietni.
Pievienot poperty → ievadiet domēna nosaukumu vai URL adresi

Clonable Back-End

Kā strādāt klonētās vietnes back-endā?

Klonētajai vietnei nav sava back-end daļa, jo tā ir tikai front-end daļas kopija. Jebkuras izmaiņas oriģinālās vietnes back-end versijā automātiski tiks parādītas tulkotajā klonā. Kad jūs tikai klonētajā vietnē vēlaties veikt izmaiņas, piemēram, pievienot atslēgvārdus vai mainīt logotipus, varat to pielāgot izvēlnē Clonable.

Ko es varu mainīt aizmugurē?

Izmantojot vietni Clonable, gandrīz visu jūsu vietnē ir viegli pielāgot. Lai vietni lokalizētu, varat viegli pielāgot šādas lietas:

 • (Meklēt) vārdi
 • Attēli
 • Rādīt vai nerādīt tekstus
 • Logotipi
 • USP
 • Priekšrocības:
  • Maksājuma metodes
  • Piegādes valsts
 • URL adresi
 • XML plūsmas
 • utt.

Pieprasīt klonu

Cik ilgā laikā mans klons būs gatavs?

Pēc 10 minūtēm klons jau ir izveidots un gatavs lietošanai. Tomēr DNS izmaiņu dēļ bieži vien ir nepieciešams ilgāks laiks, lai vietne būtu pieejama jebkurā pasaules vietā. Diemžēl mēs kā Clonable arī nevaram ietekmēt laiku, kas nepieciešams jūsu IT uzņēmumam, lai pareizi iestatītu valodas tagus. Tomēr jūs jau varat sākt īstenot pirmās izmaiņas. Mēs paredzam divu nedēļu sagatavošanās laiku.

Kādas ir klonētas vietnes izmaksas?

Aktuāls pārskats par mūsu cenām atrodams Clonable lapā Cenas . Lai saņemtu cenu piedāvājumu individuāli izgatavotai tīmekļa vietnei vai veikalam, lūdzu, sazinieties ar mums .

Kādi dati ir nepieciešami, lai pieprasītu klonu?

Clonable darbojas ar lielāko daļu tīmekļa vietņu un daudziem tīmekļa veikaliem. Lai pārliecinātos, vai jūsu vietne vai veikals ir piemērots klonam, varat viegli izveidot demonstrējumu, izmantojot Clonable Dashboard. Vai esat pārliecināts par Clonable jaudu? Tad izvēlieties sev piemērotāko pakotni un aizpildiet savu maksājuma informāciju. Tas ir viss, tas ir viss, kas mums nepieciešams!

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.