Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-mail
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Sīkfaili

Šī ir Clonable sīkfailu politika, kas pieejama vietnē https://www.clonable.lv/.

Kas ir sīkfaili?

Tāpat kā gandrīz visās profesionālās tīmekļa vietnēs, arī šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Tie ir nelieli faili, kas tiek lejupielādēti datorā, lai uzlabotu lietošanas pieredzi. Šajā lapā ir aprakstīts, kādu informāciju tie vāc, kā mēs tos izmantojam un kāpēc dažkārt mums ir nepieciešams saglabāt šos sīkfailus. Mēs arī norādām, kā jūs varat novērst šo sīkfailu saglabāšanu, taču tas var ietekmēt vai "izjaukt" dažu vietnes daļu funkcionalitāti.

 

Lai uzzinātu plašāku vispārīgu informāciju par sīkfailiem, skatiet Vikipēdijas rakstu par HTTP sīkfailiem.

 

Kā mēs izmantojam sīkfailus

Mēs izmantojam sīkfailus dažādu iemeslu dēļ, kas aprakstīti tālāk. Diemžēl vairumā gadījumu nav noklusējuma iespēju atspējot sīkfailus, pilnībā neizslēdzot to funkcionalitāti un funkcijas, ko tie pievieno šai vietnei. Mēs iesakām atstāt ieslēgtus visus sīkfailus, ja neesat pārliecināts, vai jums tie ir vai nav nepieciešami, ja tie tiek izmantoti, lai nodrošinātu kādu pakalpojumu, ko izmantojat.

 

Sīkfailu atspējošana

Sīkfailu ievietošanu varat novērst, pielāgojot pārlūkprogrammas iestatījumus (lūdzu, skatiet pārlūkprogrammas palīdzību, lai uzzinātu, kā to izdarīt). Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkfailu atspējošana ietekmēs šīs un daudzu citu jūsu apmeklēto vietņu funkcionalitāti. Sīkfailu atspējošana parasti nozīmē arī noteiktu šīs vietnes iespēju un funkciju atspējošanu. Tāpēc ir ieteicams neizslēgt sīkfailus.

 

Sīkfaili, ko mēs ievietojam

Ar kontu saistītie sīkfaili

Ja izveidojat kontu mūsu vietnē, mēs izmantojam sīkfailus, lai pārvaldītu pieteikšanās procesu un vispārējo administrēšanu. Šīs sīkdatnes parasti tiek dzēstas, kad esat izgājis no vietnes, taču dažos gadījumos tās var saglabāties, lai atcerētos jūsu vietnes preferences pēc tam, kad esat izgājis no vietnes.

 

Ar pieteikšanos saistītie sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus, kad esat pieteicies, lai mēs varētu atcerēties šo faktu. Tas novērš nepieciešamību vēlreiz pieteikties katru reizi, kad apmeklējat jaunu lapu. Šīs sīkdatnes parasti tiek dzēstas vai izdzēstas, kad jūs izrakstāties, lai nodrošinātu, ka varat piekļūt tikai ierobežotām funkcijām un zonām, kad esat pieteicies.

 

Trešo personu sīkfaili

Dažos īpašos gadījumos mēs izmantojam arī uzticamu trešo pušu sīkfailus. Turpmākajā sadaļā ir sīkāk aprakstīts, ar kurām trešo personu sīkdatnēm jūs varat saskarties šajā vietnē.

Šajā vietnē tiek izmantots Google Analytics - viens no visplašāk izmantotajiem un uzticamākajiem analītikas risinājumiem tīmeklī, lai palīdzētu mums saprast, kā jūs izmantojat vietni un kā mēs varam uzlabot jūsu pieredzi. Piemēram, ar šiem sīkfailiem var izsekot, cik ilgi pavadāt vietnē un kuras lapas apmeklējat, lai mēs varētu turpināt veidot saistošu saturu.

Lai uzzinātu vairāk par Google Analytics sīkfailiem, lūdzu, skatiet oficiālo Google Analytics lapu.

Trešo pušu analītiskie dati tiek izmantoti, lai izsekotu un izmērītu šīs vietnes lietojumu, lai mēs varētu turpināt veidot saistošu saturu. Piemēram, šie sīkfaili var sekot līdzi tam, cik ilgi jūs pavadāt vietnē vai kuras lapas apmeklējat, un tas mums palīdz saprast, kā uzlabot vietni jūsu vajadzībām.

Jaunas funkcijas

Laiku pa laikam mēs testējam jaunas funkcijas un veicam nelielas izmaiņas vietnē. Ja mēs joprojām testējam jaunas funkcijas, šos sīkfailus var izmantot, lai nodrošinātu, ka jūs vietnē gūstat konsekventu pieredzi, vienlaikus nodrošinot, ka mēs saprotam, kuras optimizācijas mūsu lietotāji novērtē visvairāk.

 

Tā kā mēs pārdodam Clonable produktus, mums ir svarīgi iegūt statistiku par to, cik daudz mūsu vietnes apmeklētāju faktiski reģistrējas, un šie sīkfaili palīdzēs izsekot šo datu iegūšanai. Jums tas ir svarīgi, jo tas nozīmē, ka mēs varam veikt precīzas uzņēmējdarbības prognozes, kas ļauj mums uzraudzīt mūsu reklāmas un produktu izmaksas, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo cenu.

Vairāki partneri reklamē mūsu vārdā, un partneru izsekošanas sīkfaili mums vienkārši parāda, vai mūsu klienti ir ieradušies vietnē, izmantojot kādu no mūsu partneru vietnēm, lai mēs varētu tos attiecīgi kreditēt un attiecīgā gadījumā piešķirt mūsu partneru partneriem bonusu par pirkuma veikšanu.