🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

Sīkfaili

Šī ir sīkfailu politika vietnē Clonable, kas pieejama www.clonable.lv.

Kas ir sīkfaili?

Tāpat kā gandrīz visās profesionālās tīmekļa vietnēs, arī šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Tie ir nelieli faili, kas tiek lejupielādēti jūsu datorā, lai uzlabotu lietošanas pieredzi. Šajā lapā ir aprakstīts, kādu informāciju tās vāc, kā mēs tās izmantojam un kāpēc dažkārt mums šīs sīkdatnes ir nepieciešams saglabāt. Mēs arī norādām, kā jūs varat novērst šo sīkfailu saglabāšanu, taču tas var ietekmēt vai "izjaukt" atsevišķu vietnes daļu funkcionalitāti.
Vispārīgāku informāciju par sīkfailiem skatiet Vikipēdijas rakstā par HTTP sīkfailiem.

Kā mēs izmantojam sīkfailus

Mēs izmantojam sīkfailus dažādu iemeslu dēļ, kas aprakstīti tālāk. Diemžēl vairumā gadījumu nav noklusējuma iespēju atspējot sīkfailus, pilnībā neizslēdzot to funkcionalitāti un funkcijas, ko tie pievieno šai vietnei. Mēs iesakām atstāt ieslēgtus visus sīkfailus, ja neesat pārliecināts, vai jums tie ir vai nav nepieciešami, ja tie tiek izmantoti, lai nodrošinātu kādu pakalpojumu, ko izmantojat.

Sīkfailu atspējošana

Sīkfailu ievietošanu varat novērst, pielāgojot pārlūkprogrammas iestatījumus (lūdzu, skatiet pārlūkprogrammas palīdzību, lai uzzinātu, kā to izdarīt). Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkfailu atspējošana ietekmēs šīs un daudzu citu jūsu apmeklēto vietņu funkcionalitāti. Sīkfailu atspējošana parasti nozīmē arī noteiktu šīs vietnes iespēju un funkciju atspējošanu. Tāpēc ir ieteicams neizslēgt sīkfailus.

Sīkfaili, ko mēs ievietojam
Ar kontu saistītie sīkfaili

Ja izveidojat kontu mūsu vietnē, mēs izmantojam sīkfailus, lai pārvaldītu pieteikšanās procesu un vispārējo administrēšanu. Šīs sīkdatnes parasti tiek dzēstas, kad esat izgājis no vietnes, taču dažos gadījumos tās var saglabāties, lai atcerētos jūsu vietnes preferences pēc tam, kad esat izgājis no vietnes.


Ar pieteikšanos saistītie sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus, kad esat pieteicies, lai mēs varētu atcerēties šo faktu. Tas novērš nepieciešamību vēlreiz pieteikties katru reizi, kad apmeklējat jaunu lapu. Šīs sīkdatnes parasti tiek dzēstas vai izdzēstas, kad jūs izrakstāties, lai nodrošinātu, ka varat piekļūt tikai ierobežotām funkcijām un zonām, kad esat pieteicies.


Trešo personu sīkfaili

Dažos īpašos gadījumos mēs izmantojam arī uzticamu trešo pušu sīkfailus. Turpmākajā sadaļā ir sīkāk aprakstīts, ar kurām trešo pušu sīkdatnēm jūs varat saskarties šajā vietnē.

Šī vietne izmanto Google Analytics, kas ir viens no izplatītākajiem un uzticamākajiem analītikas risinājumiem tīmeklī, lai palīdzētu mums saprast, kā jūs izmantojat vietni un kā mēs varam uzlabot jūsu pieredzi. Piemēram, šīs sīkdatnes var izsekot, cik ilgi jūs pavadāt vietnē un kuras lapas apmeklējat, lai mēs varētu turpināt veidot saistošu saturu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Google Analytics sīkfailiem, skatiet oficiālo Google Analytics lapu. Trešo pušu analītikas sīkfaili tiek izmantoti, lai izsekotu un novērtētu šīs vietnes lietojumu, lai mēs varētu turpināt veidot saistošu saturu. Piemēram, šīs sīkdatnes var sekot līdzi tam, cik ilgi jūs pavadāt vietnē vai kuras lapas apmeklējat, kas palīdz mums saprast, kā uzlabot vietni jūsu vajadzībām.


Jaunas funkcijas

Laiku pa laikam mēs testējam jaunas funkcijas un veicam nelielas izmaiņas vietnē. Ja mēs joprojām testējam jaunas funkcijas, šos sīkfailus var izmantot, lai nodrošinātu, ka jūs vietnē gūstat konsekventu pieredzi, vienlaikus pārliecinoties, ka mēs saprotam, kuras optimizācijas mūsu lietotāji novērtē visvairāk.

Tā kā mēs pārdodam Clonable produktus, mums ir svarīgi iegūt statistiku par to, cik daudz mūsu vietnes apmeklētāju patiešām reģistrējas, un tāpēc šie sīkfaili izseko šāda veida datus. Jums tas ir svarīgi, jo tas nozīmē, ka mēs varam veikt precīzas uzņēmējdarbības prognozes, kas ļauj mums uzraudzīt mūsu reklāmas un produktu izmaksas, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo cenu.

Vairāki partneri reklamē mūsu vārdā, un partneru izsekošanas sīkfaili mums vienkārši parāda, vai mūsu klienti ir ieradušies vietnē, izmantojot kādu no mūsu partneru vietnēm, lai mēs varētu tos attiecīgi kreditēt un attiecīgā gadījumā piešķirt mūsu partneru partneriem bonusu, ko tie var jums piešķirt par pirkuma veikšanu.