🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

Podkāsts - Nilss Arts ir viesis podkāstā "Ceļā uz 20 miljoniem": Internetveikala internacionalizācija un tulkošana

Niels Arts kā Clonable līdzīpašnieks tika uzaicināts uz Webwinkel Vakdagen, lai runātu par Clonable un tiešsaistes veikalu internacionalizācijas stratēģijām.

Klausieties podkāstu šeit

Podkāsta apraksts:

Šajā aizraujošajā "Ceļā uz 20 miljoniem" epizodē mēs aicinām Nielu Artsu, Clonable ekspertu, uz padziļinātu sarunu par internacionalizācijas tēmu. Mēs koncentrējamies uz izaicinājumiem un iespējām, ar kādām saskaras e-komercijas uzņēmumi, augot un paplašinot savu darbību starptautiskajos tirgos.

Kā e-komercijas uzņēmuma īpašnieks vai vadītājs ar nopietnām izaugsmes ambīcijām jūs zināt, ka starptautiskā paplašināšanās ir būtiska, bet vienlaikus arī sarežģīta. Katrs solis ceļā uz jaunu tirgu ir saistīts ar dažādiem izaicinājumiem, sākot no pareiziem tulkojumiem un kultūras niansēm un beidzot ar tehnisku ieviešanu un juridiskiem jautājumiem. Šajā epizodē uzzināsiet, kā pārvarēt šos šķēršļus un veiksmīgi paplašināt savu interneta veikalu pāri robežām.

Uzklausiet, kā Nielss uzsver labu tulkojumu būtību un dzimtās valodas lietotāju izmantošanu kvalitātes kontrolei. Uzziniet, cik svarīga ir tirgus izpēte, platformas pielāgošana un loģistikas stratēģijas, ko jums piedāvā Clonable. Nielss sniedz konkrētu ieskatu stratēģiskajās izvēlēs, kas saistītas ar tirgu izvēli, konkurences un mārketinga nozīmi, kā arī tehnisko detaļu, piemēram, valūtas un PVN iestatījumu, risināšanu, veidojot tiešsaistes veikalu dažādos reģionos.

Neatkarīgi no tā, vai vēl tikai meklējat iespēju pārcelties pāri robežām vai jau aktīvi ieejat dažādos tirgos, šajā "Ceļā uz 20 miljoniem" epizodē sniegtas vērtīgas atziņas, kas var palīdzēt jums pilnveidot starptautiskās paplašināšanās stratēģiju un izvairīties no tipiskām kļūdām. Nilsa pieredze apvienojumā ar Clonable praktisko pieeju padara šo raidījumu par obligāti klausāmu e-komercijas profesionāļiem, kuri vēlas pacelt savu biznesu nākamajā, starptautiskajā līmenī. Iesaistieties un speriet nākamo soli savā izaugsmes ceļā!