🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

Kāpēc paplašināt savu tīmekļa vietni vai interneta veikalu ārzemēs?

Vai neesat pārliecināts, vai paplašināt savu vietni ārzemēs? Šajā bloga ierakstā lasiet par daudzajām priekšrocībām, ko var sniegt paplašināšanās. Ņemot vērā arvien pieaugošo starptautisko e-komercijas tirgu, Nīderlandes tīmekļa veikaliem ir daudz iespēju, jo eiropieši pērk arvien vairāk un vairāk pārrobežu.

Pirms izvēles izdarīšanas ir svarīgi izprast ārvalstu klientu iepirkšanās paradumus. PostNL katru gadu piedalās Starptautiskās Pasta sadarbības (IPC) veiktajā pārrobežu e-komercijas pircēju aptaujā. No tā iegūst interesantus skaitļus par Eiropas tiešsaistes pircējiem. 13 % Nīderlandes interneta veikalu apmeklētāju nāk no ārvalstīm. Paredzams, ka šī izaugsme turpināsies: pēc 10 gadiem tiesību akti un noteikumi būs daudz saskaņotāki un vairāk vērsti uz pārrobežu uzņēmējdarbību, padarot pasūtīšanu ārzemēs vēl vienkāršāku un ātrāku. Tāpēc noteikti ir vērts spert soli, lai ar savu interneta veikalu sāktu pārdošanu ārzemēs. To, protams, var izdarīt, nolīgstot tulkotāju, iztulkojot visu savu saturu, ievietojot to jaunizveidotā vietnē un tulkojot to katru reizi, kad tiek pievienots jauns saturs. Clonable tomēr piedāvā lētāku un ātrāku veidu!

Priekšrocības Clonable

Klonējot vietni ar Clonable, jūs varat īsā laikā iekļūt starptautiskajā tirgū. Tā vietā, lai nolīgtu tulkotāju, tulkotu visu saturu un izveidotu jaunu vietni, Clonable dažu minūšu laikā nodrošinās jums jaunu, tulkotu vietni. Kāda ir tulkotās vietnes nozīme vietnē Clonable?

  • Patērētāji izvēlas iepirkties savā valodā
  • Jūs varat nodrošināt klientiem no jebkuras valsts lielisku pielāgotu klientu pieredzi.
  • Jums būs iespēja pārdot savus produktus plašākā starptautiskā tirgū.
  • Jūs tiekat labāk atrodams meklētājprogrammās(SEO).
  • Efektīvākas kampaņas un reklāmas ārzemēs

Ar vietnes klonēšanu to nevarēsiet izdarīt. Ir svarīgas lietas, kas jāņem vērā. ES vien ir 27 valstis: katrai no tām ir savi noteikumi un preferences. Tāpēc ir svarīgi iepazīties ar valsti, kuru vēlaties sasniegt. Kādām maksājumu metodēm tiek dota priekšroka? Kādiem piegādes veidiem tiek dota priekšroka? Par dažādām valstīm un to, kam jāpievērš uzmanība, lasiet ŠEIT .

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: