🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

E-komercija Vācijā

Vai vēlaties ar savu tiešsaistes veikalu iekarot Vācijas tirgu? Vācieši ir vieni no lielākajiem tiešsaistes pircējiem Eiropā. Vācijā, kur ir vairāk nekā 83 miljoni iedzīvotāju, e-komercija ir gandrīz 5 reizes lielāka nekā Nīderlandē, un kopējais e-komercijas apgrozījums ir 2 reizes lielāks. 2021. gadā 12 % e-komercijas Vācijā veidos pirkumi no ārvalstīm. Pietiekams iemesls, lai izpētītu, vai jūsu interneta veikals būs veiksmīgs arī vācu valodā. Ja izveidojat interneta veikalu, pārliecinieties, ka visa nepieciešamā informācija ir atrodama jūsu vietnē. Vācu pircējs pirms pirkuma veikšanas tiešsaistē vēlas uzzināt visu par noteikumiem, atgriešanas iespējām un nosacījumiem. Viņš arī dod priekšroku kvalitātei un atsaucēm, nevis lētai cenai. Tāpēc pielāgojiet atslēgvārdus šim nolūkam. Ar Clonable palīdzību izveidot vācu tīmekļa veikalu vai tīmekļa vietni ir pavisam vienkārši.

3 populārākie pirkumi tiešsaistē ārzemēs:
  1. Ķīna

  2. Apvienotā Karaliste

  3. Austrija

3 galvenās produktu kategorijas:
  1. Apģērbi un apavi (30%)

  2. Māja un dārzs (15%)

  3. Sports un hobiji (14%)

3 iecienītākie maksājumu veidi:
  1. Digitālais maks (Paypal, Allpay; 52%)

  2. Kredītkarte (16%)

  3. Uz kontu (13%)

Skaitļi: Pārrobežu Starptautiskās pasta sadarbības (IPC) veiktais e-komercijas pircēju pētījums.

Uzticamība un konfidencialitāte

Vācieši ļoti augstu vērtē uzticamību un apstiprinājuma zīmogus. Ar apstiprinājuma zīmogu jūs parādāt, ka neatkarīga iestāde ir apstiprinājusi jūsu interneta veikalu, un palielināt iespējas, ka vācu klients veiks pirkumu. Tāpēc, tulkojot tīmekļa vietni vācu valodā, noteikti ir prātīgi pieteikties uzticības zīmei. Šīs Vācijas veikalu uzticības zīmes ir visizplatītākās:

Arī Vācijā tiek augstu vērtēts privātums tiešsaistē. Vācijas tiesību akti par privātumu, kolofonu (Impressum), kopiju rakstīšanu, datu aizsardzību un datu glabāšanu ir daudz stingrāki nekā Nīderlandē. Datenschutzerklärung ir obligāta arī tad, ja apstrādājat personas datus savā tīmekļa vietnē. Tajā ir norādīts, piemēram, kā un kāpēc jūs vācat klientu datus. Jūs arī norādāt, kā jūsu klients var, piemēram, atteikties no jaunumu biļetena saņemšanas. Izvietojiet šo paziņojumu redzamā vietā savā interneta veikalā, piemēram, sākumlapas augšpusē vai apakšā.

Populāri interneta veikali

Runājot par e-komerciju Vācijā, ir dažas populāras vietnes, kas izceļas starp pārējām. Populārākā e-komercijas vietne Vācijā ir Amazon, tai seko eBay un Otto. Citas populāras vietnes ir Zalando, AliExpress un Rakuten.

E-komercijas pasākumi

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir daži svarīgi e-komercijas notikumi Vācijā, kurus ir vērts uzsvērt. To vidū ir DMexco konference, Online Trade Kongress un izstāde Internet World Expo.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: