🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

E-komercija Nigērija: kāpēc paplašināties uz Nigēriju?

Nigērija ir visblīvāk apdzīvotā valsts Āfrikā, un tai ir milzīgs e-komercijas nozares potenciāls. Valstī ir vairāk nekā 200 miljoni iedzīvotāju, no kuriem liela daļa ir jaunieši un cilvēki ar augošu vidusšķiru. Šai augošajai vidusšķirai ir lielāka pirktspēja, un tā vairāk nekā jebkad agrāk ir tendēta iepirkties tiešsaistē. Saskaņā ar Nigērijas Nacionālā statistikas biroja datiem e-komercijas darījumu vērtība Nigērijā pieauga no 12,5 miljardiem dolāru 2019. gadā līdz 13,6 miljardiem dolāru 2020. gadā. Valstī runā daudzās dažādās valodās, tostarp hausu, igbo un jorubu valodā, bet administratīvā valoda un plaši lietotā saziņas valoda ir angļu valoda. Tā kā saziņas valoda ir angļu, ārvalstu uzņēmumiem ir viegli klonēt tīmekļa vietni Clonable un kļūt tajā pamanāmiem. Nigērijas domēna paplašinājums ir .com.ng vai .ng.

Tirgus

Nigērija atrodas stratēģiski svarīgā vietā Rietumāfrikā. Tā arī nodrošina piekļuvi Rietumāfrikas valstu ekonomikas kopienas (ECOWAS) reģionālajiem tirgiem. Šis tirgus aptver vairāk nekā 300 miljonus patērētāju. Tas var būt īpaši izdevīgi uzņēmumiem, kas vēlas paplašināt darbību citās reģiona valstīs.

Ekonomika

Pēdējos gados Nigērijas vidējais izaugsmes temps ir bijis aptuveni 2 % gadā, kas to padara par vienu no Āfrikas visstraujāk augošajām ekonomikām. Nigērijas valdība ir veikusi vairākus pasākumus ekonomikas veicināšanai, tostarp ieguldījumus infrastruktūrā un nodokļu atvieglojumus uzņēmumiem.

Dabas resursi

Nigērijā ir daudz dažādu dabas resursu, tostarp nafta, gāze, minerāli un lauksaimniecības zeme. Tas paver iespējas uzņēmējdarbībai dažādās nozarēs, piemēram, naftas un gāzes, kalnrūpniecības un lauksaimniecības nozarē.

Investīciju klimats

Nigērija pēdējos gados ir veikusi vairākus pasākumus, lai uzlabotu investīciju klimatu un piesaistītu ārvalstu investīcijas. Nigērijas valdība piedāvā nodokļu atvieglojumus un veicina ierobežojumu atcelšanu tādās nozarēs kā telekomunikācijas, enerģētika un finanšu pakalpojumi.

Iedzīvotāju skaits

Nigērijā ir daudz jaunu un labi izglītotu darbinieku, tāpēc šī valsts ir pievilcīga uzņēmumiem, kas meklē kvalificētus darbiniekus. Tas var būt īpaši izdevīgi uzņēmumiem tehnoloģiju nozarē, kur labi apmācīti darbinieki ir ļoti svarīgi.

Valdības politika

Nigērijas valdība ir ieviesusi vairākas politikas jomas, lai veicinātu ārvalstu ieguldījumus un atbalstītu privātā sektora attīstību. Tās ietver nodokļu atvieglojumus, dotācijas un aizdevumus maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Īsāk sakot, ja meklējat jaunus izaicinājumus un iespējas jūsu biznesam, Nigērija piedāvā daudzsološu galamērķi, kas jāapsver. Ar jauniem, izglītotiem iedzīvotājiem, labvēlīgu investīciju klimatu un piekļuvi reģionālajiem tirgiem šajā dinamiskajā valstī ir liels izaugsmes un panākumu potenciāls. Tātad, ko jūs vēl gaidāt? Iegremdējiet iespējas un atklājiet, ko Nigērija var sniegt jūsu biznesam!

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: