Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-mail
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Lieta: station7.com

Lieta: station7.com

Station 7 ir mājokļa mēbeļu veikals ar filiālēm Drutenē un Vateringenā, kā arī tiešsaistes interneta veikals. Mājas mēbeļu veikalā tiek pārdotas izturīgas, stabilas un industriālas mēbeles, kā arī ādas krēsli, taburetes un dīvāni. Nīderlandes interneta veikalam kādu laiku bija veicies ļoti labi, taču apmeklētāju skaits no Beļģijas atpalika. Tāpēc 2019. gada beigās tika izveidota interneta veikala Beļģijas versija station7.be.

1,5 gadu laikā Beļģijas apmeklētāju skaits bija vairāk nekā 10 reizes lielāks nekā pirms klona izveides.

Labajā pusē redzams klonētās vietnes apmeklētāju skaita grafiks. Bija nepieciešams zināms laiks, lai Google šo vietni pamanītu, taču pēc tam tās izaugsme bija milzīga. 1,5 gadu laikā Beļģijas apmeklētāju skaits bija vairāk nekā 10 reizes lielāks nekā pirms klona izveides.

Kā redzams atslēgvārdu pārskatā kreisajā pusē, Beļģijas klonam ir daudzas top 10 pozīcijas lielos meklēšanas apjomos, kas noteikti veicina apmeklētāju skaitu mēnesī. Ir arī daudzas Top 10 pozīcijas ar mazāku meklēšanas apjomu, taču arī šie ir svarīgi termini, kas jānovērtē. Skaidrs ir tas, ka vietne ir labi novērtēta pēc svarīgiem vispārīgiem meklēšanas terminiem.

Kādas izmaiņas ir veiktas vietnē station7.be Clonable?

  • Vairāki vārdi tika pārtulkoti flāmu valodā, piemēram, krēsls tika pārtulkots par sēdekli, dīvāns kļuva par salonu, hockers - par poufs, un izstāžu zāle tika pārtulkota par toonzaal. Tas nodrošina, ka flāmu viesi jūtas labāk kā mājās.
  • Piegāde: Beļģijas vietnē norādīts "bezmaksas piegāde Beļģijā"; Nīderlandes vietnē norādīts "... Nīderlandē un Beļģijā".

Pēc Beļģijas klona izveides palielinājās ne tikai apmeklētāju skaits, bet arī Nīderlandes vietnes apmeklētāju skaits. Un tas viss, neveicot pārāk daudz izmaiņu holandiešu vietnē. Tātad Clonable ir gūti lieli panākumi!