Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-mail
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Lieta: spiruella.com

Webshop Beļģija - klons WordPress mājas lapa - pielāgot iestatījumus kase

Lieta: spiruella.com

spiruella.nl ir superproduktu interneta veikals, kas piedāvā plašu pulveru, bioloģiskās pārtikas, vitamīnu un minerālvielu klāstu. Nīderlandes tīmekļa vietnei spiruella.nl jau bija daudz apmeklētāju no Nīderlandes, un tai bija augstas pozīcijas meklētājā. Diemžēl apmeklētāju skaits no Beļģijas bija daudz mazāks. Tāpēc 2019. gada beigās tika izveidots Beļģijas klons spiruella.be.

Pašlaik Beļģijas vietni apmeklē gandrīz 5 reizes vairāk apmeklētāju nekā Nīderlandes vietni pirms klonēšanas!

Grafikā pa labi redzams spiruella.be datplūsmas pieaugums. Kā redzat, interneta veikals tika klonēts 2019. gada beigās. Pēc tam vienmēr paiet zināms laiks, līdz Google pareizi uztver vietni. Bet šobrīd spiruella.be apmeklē vairāk nekā 1000 apmeklētāju mēnesī. Tas ir gandrīz piecas reizes vairāk apmeklētāju no Beļģijas nekā Nīderlandes vietne pirms klonēšanas!

Kreisajā pusē ir svarīgākās atslēgvārdu pozīcijas. Ir nelielas svārstības, taču vietnei ir desmitiem meklēšanas pozīciju pirmajā desmitniekā, tostarp dažas ar lielu meklēšanas apjomu, piemēram, tumerīns un baobabs. Beļģijas vietne pat ieņem daudz augstākas pozīcijas nekā Nīderlandes vietne!

Kādas izmaiņas ir veiktas vietnē spiruella.be Clonable?

  • Mēs esam pārveidojuši logotipu, kurā bija vārdi ".nl". Mēs esam to izņēmuši no Beļģijas vietnes
  • Pierakstīšanās: valsts automātiski iestatīta uz Beļģiju, nevis Nīderlandi.
  • Izrakstīšanās: automātiski iestatīta maksājumu metode Bancontact/Mistercash (Beļģijā tā ir ieteicamāka nekā iDeal).

WordPress / WooCommerce klonēšana

Kā redzams augšējā grafikā, lielākais pieaugums sākās 2020. gada novembrī. Šajā laikā mēs uzlabojām spiruella.co.uk un spiruella.be vietnes. Spiruella.be vietnei tas bija lielāks efekts nekā spiruella.co.uk, un 3 mēnešu laikā Beļģijas vietnes apmeklētāju skaits trīskāršojās! Tas vēlreiz parāda, cik vērtīga var būt vietnes klonēšana.