Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Lieta: plotterwinkel.nl

Lieta: plotterwinkel.nl

Plotterwinkel.nl sākās kā ploteru tiešsaistes veikals. Tie ir liela mēroga printeri, piemēram, būvniecības uzņēmumiem vai arhitektiem. Ar šiem printeriem var viegli izdrukāt zīmējumus un skices a2 vai pat a0 formātā. Plotterwinkel pārdod arī saistītos materiālus, piemēram, tintes, ploterpapīru un locīšanas iekārtas. Tikmēr tīmekļa vietne plotterwinkel.nl ir kļuvusi par daudz apmeklētu tīmekļa vietni ar daudzām labām meklēšanas pozīcijām. Diemžēl apmeklētāju skaits no Beļģijas bija daudz mazāks.

Savukārt apmeklētāju skaits mēnesī ir ne mazāk kā 10 reizes lielāks nekā iepriekš.

Tīmekļa vietnei plotterwinkel.be bija arī beļģu variants, taču tā tika novērtēta vāji. 2019. gada beigās mēs sadarbojāmies ar Plotterwinkel un uzlabojām vietni. Pēc tam uzlaboto vietni klonēja Clonable, lai arī Beļģijas vietne varētu pieaugt. Grafikā labajā pusē redzams, kāda ir bijusi šā procesa ietekme. Pēc nedaudz vairāk nekā pusotra gada apmeklētāju skaits no Beļģijas bija pieaudzis vairāk nekā 10 reizes. Tikmēr arī beļģu variants ir kļuvis par plaši apmeklētu vietni.

Pārskatā kreisajā pusē varat redzēt meklēšanas pozīcijas Beļģijā, kādas tās ir šobrīd. Plotterwinkel.be ir daudzas augstas meklēšanas pozīcijas top 10 un pat top 3 pēc atslēgvārdiem ar lielu apjomu. Lai gan šie apjomi ir mazāki nekā Nīderlandē, tie joprojām ir ļoti apmeklēti. Jūs varat redzēt, cik bieži vietnei ir meklēšanas pozīcija Nr. 1, kas ir lielisks rezultāts!

Kādas izmaiņas ir veiktas vietnē plotterwinkel.be Clonable?

  • Mēs esam pielāgojuši logotipu, kurā bija vārdi ".nl". Beļģijas vietnē mēs to esam izdzēsuši, lai tajā būtu rakstīts tikai "Plotterwinkel".
  • Saziņa: tālruņa numurs ir mainīts, klientiem Beļģijā jāzvana uz citu numuru nekā klientiem Nīderlandē.
  • Kases apmaksa: nosūtīšanas valsts ir automātiski iestatīta uz Beļģiju, nevis Nīderlandi.

Liela priekšrocība, izmantojot vietni Clonable, ir tā, ka pēc tam, kad mēs uzlabojām holandiešu vietni, mums vajadzēja tikai klonēt vietni. Pēc tam beļģu vietne ievērojami uzlabojās, un mums nebija jāveic daudz SEO darbību Nīderlandes vietnē. Tā ir viena no lielākajām Clonable priekšrocībām.