Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-mail
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Lieta: ippontime.nl

Webshop Beļģija - klons WordPress mājas lapa - pielāgot iestatījumus kase

Lieta: ippontime.nl

Ippontime.nl ir Nīderlandes interneta veikals, kurā var iegādāties džudo inventāru, piemēram, džudo formas tērpus, džudo siksnas, somas utt. Džudo Beļģijā ir salīdzinoši mazs sporta veids. Ippontime.nl ir salīdzinoši augstas pozīcijas Nīderlandē. Savukārt Beļģijā interneta veikals tikpat kā nebija ieguvis nevienu punktu. 2019. gada vidū Clonable.lv izveidoja šo vietni kā vienu no pirmajiem testa gadījumiem.

Pēc Ippontime.nl klonēšanas Beļģijas variants 3 mēnešu laikā ieguva tādas pašas vai pat augstākas meklēšanas sistēmas pozīcijas Beļģijā salīdzinājumā ar Nīderlandi.

Grafikā pa labi redzams, ka interneta veikals tika klonēts augustā. Pēc tam pagāja zināms laiks, līdz Google pareizi uztvēra vietni. Taču, tiklīdz tas tika izdarīts, atslēgvārdu pozīcijas strauji pieauga. Un papildu satiksme tika nodrošināta bez lielām pūlēm.

Ippontime.be - džudo atslēgvārdu klasifikācija

Kreisajā pusē redzat, kādas ir pašreizējās organiskās pozīcijas Google. Protams, pozīcijas nedaudz svārstās, taču, kā redzams grafikā, no 2020. gada marta pozīcijas saglabājas diezgan stabilas. Dažreiz "džudo uzvalks" no 3. vietas pakāpjas uz 1. vietu vai otrādi, un tad kopējais meklēšanas apjoms samazinās vai palielinās. Skaidrs ir tas, ka "svarīgo" terminu pozīcijas ap džudo rīkiem ir 3. vietā.

Kādas izmaiņas ir veiktas Ippontime.be, izmantojot Clonable?

  • Pielāgojiet vārdus: piemēram, džudo siksnas kļūst par džudo jostām. Tas uzreiz ieņem 1. pozīciju Beļģijā. Arī tāpēc, ka holandiešu konkursa dalībnieki izmanto nepareizu terminu.
  • Pielāgot logotipu
  • Pielāgot Doofinder skriptu: ir izveidots īpašas ārējās meklētājprogrammas aizstāšanas skripts.
  • Pierakstīšanās: valsts automātiski iestatīta uz Beļģiju, nevis Nīderlandi.

Gadu vēlāk organiskie rezultāti ir ievērojami uzlabojušies. Šis testa gadījums ir ļoti interesants, jo tajā laikā Nīderlandes vietnē faktiski nekas netika veikts, lai veiktu SEO optimizāciju. Savukārt apmeklētāju skaits Beļģijā ir pieaudzis par 45%. Arī Beļģijas e-komercijas pasūtījumu skaits pieauga par ievērojamu procentuālo daļu, kas liecina par Clonable noderīgumu.