Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-mail
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Valstu atlases regulēšana

Kā rīkoties: Valsts atlasītāja pielāgošana

Izkārtoti dažos soļos

Valsts izvēles piemērs ir iespēja pašā vietnē pārslēgties uz citu valsti vai parādīt attiecīgās valsts karogu. Piemēram, iespējams, vēlaties, lai varētu pārslēgties no holandiešu vietnes uz vācu vietni un otrādi. To parasti var izdarīt, noklikšķinot uz karoga kādā vietnē un pēc tam izvēloties citu valsti.

Šīs valstis un to secību var mainīt, mainot kodu. Lai to izdarītu, izmantojiet inspect opciju (ar peles labo pogu), izvēloties to vietnes daļu, kas attiecas uz dažādām valstīm / karogiem. Šo koda fragmentu kopējiet Clonable kreisajā slejā . Kods ar 'selected' ir jānomaina, kā norādīts iepriekš. Nīderlandes vietnē tas ir kopā ar Nīderlandes karogu, bet labajā slejā tas ir izlaists. Vācijas karoga kodā tā nav, un tas ir jāpievieno. Lai pārslēgšana būtu pabeigta, ir jāaizpilda divas rindas vietnē Clonable. Pretējā gadījumā "atlasīts" paliks ar abām iespējām, un tas, protams, nav paredzēts.

Papildus izvēlētās valsts maiņai var būt nepieciešams mainīt arī secību. Piemēram, ja vietne ir holandiešu vietnē, būtu lietderīgāk pāriet uz vietni angļu valodā. Tad Apvienotās Karalistes karogs sarakstā parādīsies kā otrā iespēja. Bet Beļģijas vietnē, iespējams, būtu lietderīgāk, ja otrais variants būtu Francijas vietne. Lai mainītu opciju secību, vienkārši pārslēdziet tās koda elementā.

No 2:21