Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-pasts
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Kāpēc paplašināt savu tīmekļa vietni vai interneta veikalu ārzemēs?

Kāpēc paplašināt savu tīmekļa vietni vai interneta veikalu ārzemēs?

Vai šaubāties, vai vēlaties paplašināt savu vietni ārzemēs? Šajā bloga ierakstā varat izlasīt par daudzajām priekšrocībām, ko var sniegt paplašināšanās. Tā kā starptautiskais e-komercijas tirgus arvien pieaug, Nīderlandes interneta veikaliem paveras plašas iespējas, jo eiropieši aizvien vairāk iepērkas ārzemēs.

Pirms izvēles izdarīšanas ir svarīgi izprast ārvalstu klientu iepirkšanās paradumus. Katru gadu PostNL piedalāsStarptautiskās Pasta sadarbības (IPC) veiktajā pārrobežu e-komercijas pircēju aptaujā .Šis pētījums sniedz interesantus datus par Eiropas tiešsaistes pircējiem. 13 % Nīderlandes interneta veikalu apmeklētāju nāk no ārzemēm. Paredzams, ka šī izaugsme turpināsies: pēc 10 gadiem tiesību akti un noteikumi būs daudz saskaņotāki un vairāk vērsti uz pārrobežu uzņēmējdarbību, padarot pasūtījumus ārvalstīs vēl vieglāk un ātrākus. Tāpēc noteikti ir vērts spert soli, lai ar savu interneta veikalu sāktu pārdošanu ārzemēs. To, protams, var izdarīt, nolīgstot tulkotāju, tulkojot visu saturu, ievietojot to jaunizveidotā vietnē un katru reizi, kad tiek pievienots jauns saturs, to tulkojot no jauna. Clonable tomēr piedāvā lētāku un ātrāku veidu!

iepērkas tiešsaistē ārzemēs zemāku cenu dēļ.

Priekšrocības Clonable

Klonējot vietni ar Clonable, jūs varat īsā laikā iekļūt starptautiskajā tirgū. Tā vietā, lai nolīgtu tulkotāju, tulkotu visu saturu un izveidotu jaunu vietni, Clonable dažu minūšu laikā nodrošinās jums jaunu, tulkotu vietni. Kāda ir tulkotās vietnes nozīme vietnē Clonable?

  • Patērētāji izvēlas iepirkties savā valodā
  • Jūs varat nodrošināt klientiem no jebkuras valsts lielisku pielāgotu klientu pieredzi.
  • Jums būs iespēja pārdot savus produktus plašākā starptautiskā tirgū.
  • Jūs tiekat labāk atrodams meklētājprogrammās (SEO).
  • Efektīvākas kampaņas un reklāmas ārzemēs

Ar vietnes klonēšanu nepietiek. Ir svarīgas lietas, kas jāņem vērā. ES ir 27 valstis, un katrai no tām ir savi noteikumi un preferences. Tāpēc ir svarīgi iepazīties ar valsti, uz kuru vēlaties doties. Kādiem maksājumu veidiem dodat priekšroku? Kādam piegādes veidam jūs dodat priekšroku? Lasīt ŠEIT par dažādām valstīm un to, kam jāpievērš uzmanība.