Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-pasts
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

E-komercija Vācijā

E-komercija Vācijā

Vai vēlaties ar savu tiešsaistes veikalu iekarot Vācijas tirgu? Vācieši ir vieni no lielākajiem tiešsaistes pircējiem Eiropā. Vācijā, kur ir vairāk nekā 83 miljoni iedzīvotāju, e-komercija ir gandrīz 5 reizes lielāka nekā Nīderlandē, un kopējais e-komercijas apgrozījums ir 2 reizes lielāks. 2021. gadā 12 % e-komercijas Vācijā veidos pirkumi no ārvalstīm. Pietiekams iemesls, lai izpētītu, vai jūsu interneta veikals būs veiksmīgs arī vācu valodā. Ja izveidojat interneta veikalu, pārliecinieties, ka visa nepieciešamā informācija ir atrodama jūsu vietnē. Vācu pircējs pirms pirkuma veikšanas tiešsaistē vēlas uzzināt visu par noteikumiem, atgriešanas iespējām un nosacījumiem. Viņš arī dod priekšroku kvalitātei un atsaucēm, nevis lētai cenai. Tāpēc pielāgojiet atslēgvārdus šim nolūkam. Ar Clonable palīdzību izveidot vācu tīmekļa veikalu vai tīmekļa vietni ir pavisam vienkārši.

3 populārākie pirkumi tiešsaistē ārzemēs:

  1. Ķīna
  2. Apvienotā Karaliste
  3. Austrija

3 galvenās produktu kategorijas:

  1. Apģērbi un apavi (30%)
  2. Māja un dārzs (15%)
  3. Sports un hobiji (14%)

3 iecienītākie maksājumu veidi:

  1. Digitālais maks (Paypal, Allpay; 52%)
  2. Kredītkarte (16%)
  3. Uz kontu (13%)

Skaitļi: Starptautiskās Pasta sadarbības (IPC)veiktais pārrobežu e-komercijas pircēju pētījums

Uzticamība un konfidencialitāte

Vācieši ļoti augstu vērtē uzticamību un apstiprinājuma zīmogus. Ar apstiprinājuma zīmogu jūs parādāt, ka neatkarīga iestāde ir apstiprinājusi jūsu interneta veikalu, un palielināt iespējas, ka vācu klients veiks pirkumu. Tāpēc, tulkojot tīmekļa vietni vācu valodā, noteikti ir prātīgi pieteikties uzticības zīmei. Šīs Vācijas veikalu uzticības zīmes ir visizplatītākās:

Vācijā ļoti svarīgs ir arī privātums tiešsaistē. Vācijas tiesību akti par privātumu, nospiedumiem (Impressum), tekstu kopēšanu, datu aizsardzību un datu glabāšanu ir daudz stingrāki nekā Nīderlandē. Datenschutzerklärung ir obligāta arī tad, ja apstrādājat personas datus savā tīmekļa vietnē. Tajā, piemēram, ir norādīts, kā un kāpēc jūs vācat klientu datus. Norādiet arī, kā klients var atteikties, piemēram, no jaunumu vēstules. Izvietojiet šo paziņojumu redzamā vietā savā interneta veikalā, piemēram, sākumlapas augšpusē vai apakšpusē.

Vācijas klients:

92% vēlas, lai pakas tiek piegādātas uz mājām.
82% izmanto izsekošanu un izsekošanu
67% uzskata, ka iepakojumam jābūt pārstrādājamam.
41% dod priekšroku ilgtspējīgai piegādei.
26 % respondentu nākotnē plāno vairāk iepirkties no kaimiņvalstīm.