Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-pasts
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

E-komercija Spānijā

E-komercija Spānijā

Vai vēlaties iekarot Spānijas tirgu? 2021. gadā ne mazāk kā 29 % no e-komercijas Spānijā būs pirkumi no ārzemēm. Pietiekams iemesls, lai pārceltu savu interneta veikalu vai tīmekļa vietni uz Spāniju. Spānijas e-komercijas nozare ar 35 miljoniem pircēju tiešsaistē un vairāk nekā 46 miljoniem iedzīvotāju ir ļoti daudzsološa. Paredzams, ka turpmākajos gados spāņu pircēju skaits tiešsaistē turpinās pieaugt. Tomēr piegādātāju skaits joprojām ir ļoti mazs salīdzinājumā ar tādām valstīm kā Nīderlande un Vācija. Tas noteikti piedāvā iespējas Nīderlandes uzņēmējiem, un tagad ir īstais laiks iesaistīties! Ar Clonable jūsu spāņu tīmekļa veikals vai spāņu tīmekļa vietne tiks izveidota īsā laikā.

3 populārākie pirkumi tiešsaistē ārzemēs:

  1. Ķīna
  2. Apvienotā Karaliste
  3. Vācija

3 galvenās produktu kategorijas:

  1. Apģērbi un apavi (36%)
  2. Elektronika (30%)
  3. Skaistumkopšana un veselība (17%)

3 iecienītākie maksājumu veidi:

  1. Digitālais maks (Paypal, Allpay; 37%)
  2. Maksājumu karte (29%)
  3. Kredītkarte (24%)

Skaitļi: Starptautiskās Pasta sadarbības (IPC)veiktais pārrobežu e-komercijas pircēju pētījums

Iepakojums

Spānijas klientiem ir svarīgs iepakojums; vēlams, lai tas būtu pārstrādājams, un arī piegādei jābūt ilgtspējīgai. Turklāt Spānijā ir spēkā īpaši stingrs iepakojuma likums. Jums ir jāievēro šis likums, ja pārdodat iepakotus produktus Spānijas tiešsaistes veikalā Spānijas patērētājiem. Jums ir jāreģistrējas, sākot ar pirmo gramu iepakojuma materiāla, ko laižat tirgū Spānijā. Jūs reģistrējaties Spānijas atbildīgajā organizācijā Ecoembes. Tīmekļa vietne ir pieejama tikai spāņu valodā. Pēc reģistrācijas uz iepakojuma ir jānorāda Zaļais punkts. Šādā veidā jūs parādīsiet, ka iepakojums ir pārstrādāts.

Katru gadu jums ir jādeklarē iepakojuma daudzums, kas bijis ap jūsu produktiem. Tāpēc jums jāreģistrē kopējais iepakojumu skaits, ko esat pārdevis Spānijā kopš reģistrācijas. Par šī likuma neievērošanu var tikt piemērots naudas sods.

Spānijas klients:

92% izmanto izsekošanas un izsekošanas sistēmu
88% respondentu vēlas, lai pakas tiek piegādātas uz mājām.
76% uzskata, ka iepakojumam jābūt pārstrādājamam.
61% dod priekšroku ilgtspējīgai piegādei
37 % respondentu nākotnē plāno vairāk iepirkties no kaimiņvalstīm.