Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-pasts
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

E-komercija Apvienotajā Karalistē

E-komercija Apvienotajā Karalistē

Pēc Brexit jums, iespējams, rodas šaubas par paplašināšanos Apvienotajā Karalistē. Kā ir ar noteikumiem? Ko vēlas Apvienotās Karalistes klienti? Kā darbojas piegāde? Kam jāpievērš uzmanība? Šajā bloga ierakstā lasiet vairāk par Apvienotās Karalistes tirgu, Apvienotās Karalistes klientu iepirkšanās paradumiem un piegādes iespējām. 9 % e-komercijas gadījumu Apvienotajā Karalistē tika iegādāti pirkumi no ārzemēm, bet 26 % ir gatavi maksāt vairāk par ātru piegādi. Tātad, ja varat garantēt ātru piegādi, noteikti ir interesanti ienākt Apvienotās Karalistes tirgū. Ar Clonable palīdzību jūsu angļu valodas tīmekļa vietne vai angļu valodas interneta veikals tiks izveidots īsā laikā.

3 populārākie pirkumi tiešsaistē ārzemēs:

  1. Ķīna
  2. Amerikas Savienotās Valstis
  3. Vācija

3 galvenās produktu kategorijas:

  1. Apģērbi un apavi (29%)
  2. Skaistumkopšana un veselība (21%)
  3. Elektronika (16%)

3 iecienītākie maksājumu veidi:

  1. Maksājumu karte (31%)
  2. Kredītkarte (30%)
  3. Digitālais maks (Paypal, Allpay; 29%)

Skaitļi: Starptautiskās Pasta sadarbības (IPC)veiktais pārrobežu e-komercijas pircēju pētījums

Piegāde uz Apvienoto Karalisti

Kopš Brexit brīva preču aprite starp Eiropas Savienību un Apvienoto Karalisti vairs nav iespējama. Attiecībā uz e-komerciju Apvienotajā Karalistē tas nozīmē, ka sūtījumiem tiks piemērots PVN un visi ievedmuitas nodokļi. Tas ietekmē ne tikai jūs kā sūtītāju, bet arī saņēmēju. Par laimi, daudzi paku dienesti piedāvā palīdzību. Piemēram, izmantojot PostNL, varat izvēlēties vienu no diviem risinājumiem, lai turpinātu sūtījumus uz Apvienoto Karalisti: vai nu PVN un ievedmuitas nodokli maksā saņēmējs, vai arī jūs kā sūtītājs. Turklāt ir lietas, kas jums pašiem ir jānokārto, piemēram, jāreģistrējas Lielbritānijas nodokļu iestādēs, jo Lielbritānijā ir savs PVN, un jāpiesakās EORI numura saņemšanai. Lai iegūtu vairāk informācijas, PostNL ir sagatavots ērts pakāpenisks plāns, pēc kura varat rīkoties.
Vairāk nekā 57 % britu pārstrādā iepakojumu, tāpēc, sūtot sūtījumu uz Apvienoto Karalisti, apsveriet iespēju izmantot ilgtspējīgu iepakojumu.

Britu klients:

95 % vēlas, lai pakas tiktu nogādātas mājās
77% izmanto izsekošanas un izsekošanas sistēmu
74% uzskata, ka iepakojumam jābūt pārstrādājamam.
50 % dod priekšroku ilgtspējīgai piegādei
29 % respondentu nākotnē plāno vairāk iepirkties no kaimiņvalstīm.