Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-pasts
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

E-komercija Francijā

E-komercija Francijā

Vai vēlaties paplašināt savu interneta veikalu uz Franciju? Francijas e-komercijas tirgus ir viens no lielākajiem Eiropā. Francija kopā ar Vāciju un Apvienoto Karalisti ir trīs lielāko Eiropas tiešsaistes tirgu vidū. Francijas patērētāji savus produktus iegādājas arī ārvalstu interneta veikalos. 2021. gadā 15 % e-komercijas veidoja pirkumi ārvalstīs. Tāpēc noteikti ir lietderīgi ar savu interneta veikalu iekarot Francijas tirgu. Francūži aizvien biežāk iepērkas kustībā, ko dēvē arī par m-komerciju. Pārliecinieties, ka jūsu franču interneta veikals ir pieejams un lasāms arī mobilajās ierīcēs. Ar Clonable Francijas tīmekļa vietnes vai interneta veikala izveide ir vienkārša.

3 populārākie pirkumi tiešsaistē ārzemēs:

  1. Ķīna
  2. Vācija
  3. Apvienotā Karaliste

3 galvenās produktu kategorijas:

  1. Apģērbi un apavi (34%)
  2. Elektronika (19%)
  3. Māja un dārzs (16%)

3 iecienītākie maksājumu veidi:

  1. Maksājumu karte (49%)
  2. Digitālais maks (Paypal, Allpay; 32%)
  3. Kredītkarte (11%)

Skaitļi: Starptautiskās Pasta sadarbības (IPC)veiktais pārrobežu e-komercijas pircēju pētījums

Likumi un noteikumi

Ja jūsu produkti atbilst ES tiesību aktiem, varat tos brīvi tirgot Francijā. Tomēr ir lietderīgi pārbaudīt, vai Francijā produktu prasības ir tādas pašas kā Nīderlandē. Piemēram, papildu prasības attiecas uz uztura bagātinātājiem, pārtikas produktiem un zālēm. Dažkārt tiek piemērotas īpašas marķēšanas prasības.
Ja pārdodat franču klientiem, ir arī citi likumi un noteikumi. Piemēram, pastāv stingrs vides aizsardzības likums "Responsabilité Élargie du Producteur" (REP). Tas ir jāievēro, ja pārdodat iepakotus produktus Francijas patērētājiem savā interneta veikalā. Francijas tiesību aktos ir noteikts, ka jūs esat pirmais ķēdes dalībnieks, kas ir atbildīgs par iepakojuma apsaimniekošanu.
Ja no sava interneta veikala pārdodat produktus Francijas patērētājiem, piemēro "galamērķa valsts principu". Tas nozīmē, ka jūs izrakstāt rēķinu savam Francijas privātajam klientam ar Francijas PVN: TVA (Taxe sur la Valeur Ajoutée). Tikai tad, ja jūsu kopējā summa, ko pārdodat Francijas patērētājiem, kopā ar pārējiem ES iekšējiem pārdevumiem privātiem klientiem nepārsniedz 10 000 EUR slieksni, jūs kā Nīderlandes interneta veikals varat turpināt iekasēt Nīderlandes PVN.

Francijas klients:

91% izmanto izsekošanu un izsekošanu
89% respondentu vēlas, lai pakas tiek piegādātas uz mājām.
72% uzskata, ka iepakojumam jābūt pārstrādājamam.
56% dod priekšroku ilgtspējīgai piegādei
29 % respondentu nākotnē plāno vairāk iepirkties no kaimiņvalstīm.