Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-pasts
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Maksājumu metožu maiņa

Kā: mainīt maksājumu metodes

Izkārtoti dažos soļos

Ja jums ir interneta veikals, ir svarīgi, lai jūsu klienti justos kā mājās, jo tas palielina viņu vēlmi iegādāties. To var pozitīvi ietekmēt, pielāgojot dažus vārdus, taču tas ir saistīts arī ar jūsu interneta veikala preferencēm.

Šo preferenču piemērs ir valstī visbiežāk izvēlētā/vēlamā maksāšanas metode. Piemēram, iDeal ir visizplatītākā maksājumu metode Nīderlandē, un parasti tā ir pirmajā vietā, bet, piemēram, Beļģijā tā ir Mistercash/Bancontact, bet Vācijā - Paypal vai Sofort Banking. Varat viegli mainīt maksāšanas metodes. Lai to izdarītu, ir jāmaina, kura maksāšanas metode ir "izvēlētā" opcija vietnes kodā. Pārvietojiet peli virs maksājuma metodes un pārbaudiet to ar peles labo pogu. Maksājuma metodei piederošo kodu varat viegli nokopēt uz Clonable backend. Šajā koda fragmentā "izvēlēts", iespējams, ir pie iDeal, bet Beļģijā tam jābūt pie "Bancontact / Mistercash". Labajā slejā ievadiet kodu, bet pie "Bancontact / Mistercash" ierakstiet "selected".

Ir svarīgi, lai tas mainītos arī otrādi. Ja iepriekš bija "atlasīts", tagad tas ir noņemts. Tātad ievadiet divas dažādas rindas Clonable. Pirmajā slejā ievadiet iDeal kodu, kas agrāk bija "atlasīts", bet tagad ir noņemts. Otrajā ailē ievadiet Bancontact/Mistercash kodu, kas iepriekš nebija "atlasīts", bet tagad ir atlasīts.

Tādējādi jūsu vietnes apmeklētājiem automātiski tiek atzīmēta iecienītākā maksāšanas metode. Varētu arī mainīt maksāšanas metožu norādīšanas secību. Piemēram, virs iDeal varat izvietot Bancontact / Mistercash. Lai to izdarītu, nokopējiet koda daļu, kas piedervisam maksājumu metožusarakstam. Pēc tam varat ļoti precīzi mainīt secību un izmainīto koda elementu ievietot aizvietošanas slejā.

No 1:21