🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

Kāpēc ir gudri tulkot jūsu vietni angļu valodā?

Tīmekļa vietne ir svarīga jebkura uzņēmuma daļa. Tā ir digitālā vizītkarte, kas apmeklētājiem rada pirmo iespaidu. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai vietne darbotos nevainojami un izskatītos profesionāli. Protams, ir svarīgi, lai tīmekļa vietne tiktu attēlota pareizajā valodā. Daudzos gadījumos tā ir tās valsts valoda, kurā atrodas uzņēmums. Taču arvien biežāk uzņēmumi izvēlas, ka to tīmekļa vietnes ir pieejamas arī angļu valodā. Kāpēc tas tā patiesībā ir?

Starptautiskā stratēģija

Ir vairāki iemesli, kāpēc ir lietderīgi tulkot jūsu vietni angļu valodā. Pirmkārt, ir svarīgi ņemt vērā uzņēmuma starptautisko stratēģiju. Ja uzņēmums ir orientēts uz starptautisko tirgu, ir lietderīgi tīmekļa vietni izvietot angļu valodā. Tādējādi ārvalstu apmeklētājiem ir vieglāk saprast tīmekļa vietni un uzņēmums iegūst profesionālāku izskatu. Angļu valoda nodrošina arī labāku tīmekļa vietnes indeksāciju starptautiskajās meklētājprogrammās, tāpēc arī jūsu tīmekļa vietni labāk atradīs ne tikai klienti, bet arī uzņēmumi un organizācijas, kas darbojas angļu tirgū. Tas ir ļoti noderīgi, ja plānojat paplašināt savu uzņēmējdarbību starptautiskā mērogā.

Apmeklētāji

Pat ja uzņēmums nav tieši orientēts uz starptautisko tirgu, būtu lietderīgi nodrošināt tīmekļa vietnes tulkojumu angļu valodā. Galu galā angļu valoda ir viena no visplašāk lietotajām valodām pasaulē. Lielākajai daļai cilvēku arī vairāk patīk ritināt angļu valodas tīmekļa vietni, tāpēc, tulkojot savu tīmekļa vietni angļu valodā, jūs to padarāt arī klientiem draudzīgāku. Ja tīmekļa vietnes valoda nav attēlota apmeklētāja dzimtajā valodā, pastāv lielāka iespēja, ka viņš ātri pametīs vietni, tāpēc, tulkojot to angļu valodā, apmeklētāji biežāk aplūkos tīmekļa vietnē attēlotos produktus. Rezultātā ir lielāka iespēja, ka viņi patiešām kaut ko nopirks vai pasūtīs.

Tulkojums

Tomēr tulkot vietni ne vienmēr ir viegli. Var rasties grūtības atsevišķu vārdu vai frāžu tulkošanā, un galīgajā tulkojumā daudz kas var tikt pazaudēts. Taču, ja plānojat veikt tulkojumu, ir svarīgi nolīgt ekspertu, kas var nodrošināt, ka tīmekļa vietne tiek pareizi attēlota angļu valodā. Ir vairāki uzņēmumi, kas specializējas tīmekļa vietņu tulkošanā. Viens no šādiem uzņēmumiem ir Clonable. Tie var pienācīgi iztulkot jūsu tīmekļa vietni angļu valodā, lai jūs varētu būt pārliecināts, ka visi jūsu apmeklētāji var pareizi saprast tīmekļa vietni.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: