🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

E-komercija Spānijā

Vai vēlaties iekarot Spānijas tirgu? Līdz 2021. gadam pat 29% e-komercijas Spānijā būs pirkumi no ārvalstīm. Pietiekams iemesls, lai pārceltu savu interneta veikalu vai tīmekļa vietni uz Spāniju. Ar 35 miljoniem tiešsaistes pircēju un vairāk nekā 46 miljoniem iedzīvotāju Spānijas e-komercijas nozare ir daudzsološa. Paredzams, ka turpmākajos gados Spānijas tiešsaistes pircēju skaits turpinās pieaugt. Tomēr, salīdzinot ar tādām valstīm kā Nīderlande un Vācija, pakalpojumu sniedzēju skaits joprojām ir ļoti zems. Tāpēc tas noteikti piedāvā iespējas Nīderlandes uzņēmējiem, šis ir īstais brīdis, lai iesaistītos! Ar Clonable jūsu spāņu tīmekļa veikals vai spāņu tīmekļa vietne tiks izveidota īsā laikā.

3 populārākie pirkumi tiešsaistē ārzemēs:
  1. Ķīna

  2. Apvienotā Karaliste

  3. Vācija

3 galvenās produktu kategorijas:
  1. Apģērbi un apavi (36%)

  2. Elektronika (30%)

  3. Skaistumkopšana un veselība (17%)

3 iecienītākie maksājumu veidi:
  1. Digitālais maks (Paypal, Allpay; 37%)

  2. Maksājumu karte (29%)

  3. Kredītkarte (24%)

Skaitļi: Pārrobežu Starptautiskās pasta sadarbības (IPC) veiktais e-komercijas pircēju pētījums.

Iepakojums

Spānijas klientiem ir svarīgs iepakojums, vēlams, lai tas būtu pārstrādājams, un arī piegādei jābūt ilgtspējīgai. Spānijā ir arī īpaši stingrs iepakojuma likums. Jums ir jāievēro šis likums, pārdodot iepakotus produktus Spānijas tiešsaistes veikalā Spānijas patērētājiem. Jums ir jāreģistrējas, sākot ar pirmo iepakojuma materiāla gramu, ko pārdodat Spānijā kā uzņēmums. Jūs reģistrējaties Spānijas atbildīgajā organizācijā Ecoembes. Tīmekļa vietne ir pieejama tikai spāņu valodā. Pēc reģistrācijas jums uz sava iepakojuma ir jāuzliek Zaļais punkts jeb The Green Dot. Tas norāda, ka iepakojums ir pārstrādāts.

Katru gadu jums ir jādeklarē iepakojuma daudzums, kas bijis ap jūsu produktiem. Tāpēc jums jāreģistrē kopējais iepakojumu skaits, ko esat pārdevis Spānijā kopš reģistrācijas. Par šī likuma neievērošanu var tikt piemērots naudas sods.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: