🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

E-komercija Japānā - 7 padomi veiksmīgai pārdošanai

Japānas e-komercijas tirgus ir liels un ienesīgs, taču ārvalstu tirgotājiem tas var būt arī sarežģīts. Šajā rakstā mēs sniedzam septiņus padomus, kas palīdzēs jums veiksmīgi pārdot Japānā.

1. Veiciet mājasdarbu

Tāpat kā jebkurā jaunā tirgū, arī Japānas e-komercijas tirgū pirms ienākšanas ir svarīgi veikt izpēti. Mēģiniet izprast vietējo pircēju paradumus un vēlmes, kā arī mēģiniet atrast nišu, kurā varat darboties.

2. Ieguldīt labā lokalizācijas stratēģijā

Lai gūtu panākumus Japānā, e-komercijas piedāvājums ir jāpielāgo vietējiem apstākļiem. Tas ietver visu, sākot no tīmekļa vietnes un produktu aprakstiem līdz pat klientu apkalpošanai un mārketinga materiāliem. Jebkurā gadījumā sāciet tulkot savu tīmekļa vietni, jo bez japāņu tīmekļa veikala vietējie klienti neuzskatīs jūs par nopietnu. Labs sākums ir Clonable, kas ietaupīs jums daudz laika un naudas. Pēc tam ieguldiet nelielu daļu ietaupītās naudas japāņu tulkotājā, kuram ir dzimtā valoda un kurš minimālā stundu skaitā pilnveidos pamata tulkojumu. Vai arī piesaistiet kādu, kas nodarbosies ar klientu apkalpošanu (sk. 7. punktu), lai viņš pārskatītu tīmekļa vietni.

3. Japānas e-komercijas platformu izmantošana

Japāņu patērētājiem patīk iepirkties Japānas e-komercijas platformās. Tāpēc ir laba ideja savus produktus uzskaitīt arī populārajās japāņu vietnēs, piemēram, Rakuten un Yahoo! Japan Auctions. Clonable par laimi piedāvā iespēju tulkot XML plūsmas, tādējādi atvieglojot reklamēšanu šajā vietnē.

4. Darbs ar Japānas uzņēmumu

Sadarbība ar Japānas uzņēmumu var sniegt jums ievērojamas priekšrocības Japānas e-komercijas tirgū. Viņi var palīdzēt ar visu, sākot no vietējā tirgus izpētes līdz e-komercijas platformas izveidei un loģistikai.

5. Esiet pacietīgi

Japānas e-komercijas tirgū nav viegli ielauzties. Lai izveidotu veiksmīgu uzņēmumu, ir nepieciešams laiks, pacietība un neatlaidība. Tāpēc nepadodieties pārāk viegli un pārliecinieties, ka jums ir ilgtermiņa stratēģija.

6. Koncentrējieties uz kvalitāti

Japāņu patērētāji ir pazīstami ar savu mīlestību pret kvalitatīvām precēm. Tāpēc ir svarīgi koncentrēties uz augstas kvalitātes produktu un pakalpojumu piedāvāšanu.

7. Piedāvājiet izcilu klientu apkalpošanu

Japānā klientu apkalpošana ir ļoti svarīga, tāpēc pārliecinieties, ka saviem japāņu klientiem piedāvājat lielisku pieredzi no sākuma līdz beigām.

Ja ievērosiet šos padomus, būsiet ceļā uz panākumiem Japānas e-komercijas tirgū.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: