🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

E-komercija Francijā

Vai vēlaties paplašināt savu interneta veikalu Francijā? Francijas e-komercijas tirgus ir viens no lielākajiem Eiropā. Kopā ar Vāciju un Apvienoto Karalisti Francija ir viens no trim lielākajiem Eiropas tiešsaistes tirgiem. Francijas patērētāji pērk preces arī ārvalstu interneta veikalos. 2021. gadā 15 % e-komercijas bija saistīti ar pirkumiem ārvalstīs. Tāpēc noteikti ir jēga iekarot Francijas tirgu ar savu interneta veikalu. Francūži arvien biežāk iepērkas, izmantojot mobilos tālruņus, ko dēvē arī par m-komerciju. Tāpēc pārliecinieties, ka jūsu franču interneta veikals ir viegli pieejams un lasāms arī mobilajā ierīcē. Ar Clonable franču tīmekļa vietni vai interneta veikalu ir viegli izveidot.

3 populārākie pirkumi tiešsaistē ārzemēs:
  1. Ķīna

  2. Vācija

  3. Apvienotā Karaliste

3 galvenās produktu kategorijas:
  1. Apģērbi un apavi (34%)

  2. Elektronika (19%)

  3. Māja un dārzs (16%)

3 iecienītākie maksājumu veidi:
  1. Maksājumu karte (49%)

  2. Digitālais maks (Paypal, Allpay; 32%)

  3. Kredītkarte (11%)

Skaitļi: Pārrobežu Starptautiskās pasta sadarbības (IPC) veiktais e-komercijas pircēju pētījums.

Likumi un noteikumi

Tikai tad, ja jūsu produkti atbilst ES tiesību aktiem, tos var brīvi pārdot Francijā. Tomēr vispirms rūpīgi pārbaudiet, vai Francijā noteiktās prasības attiecībā uz produktiem ir tādas pašas kā Nīderlandē. Francijā tiek piemērotas papildu prasības uztura bagātinātāju, pārtikas produktu un zāļu tirdzniecībai. Var būt arī daži noteikumi par produktu marķēšanu. Tāpēc pirms laišanas Francijas tirgū rūpīgi izpētiet, kam jāatbilst jūsu produktiem.
Pastāv arī citi likumi un noteikumi, ja pārdodat preces Francijas klientiem. Piemēram, stingrs vides aizsardzības likums "Responsabilité Élargie du Producteur (REP). Jums tas ir jāievēro, ja pārdodat iepakotus produktus ar sava interneta veikala starpniecību Francijas iedzīvotājiem. Saskaņā ar Francijas tiesību aktiem jūs esat atbildīgs par iepakojuma apsaimniekošanu.
Turklāt, pārdodot produktus Francijas patērētājiem no sava interneta veikala, tiek piemērots "galamērķa valsts princips". Tas nozīmē, ka jūs izrakstāt rēķinu savam franču klientam ar Francijas PVN: TVA; Taxe sur la Valeur Ajoutée. Tikai tad, ja jūsu kopējā summa kopā ar pārējiem pārdevumiem klientiem nepārsniedz 10 000 EUR slieksni, jūs varat turpināt iekasēt Nīderlandes 21 % PVN kā Nīderlandes interneta veikals.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: