🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

E-komercija Beļģijā

Vai jums ir holandiešu vietne un vēlaties to izmantot ārzemēs? Labs pirmais solis ir paplašināties uz mūsu dienvidu kaimiņvalstīm un sākt ar e-komerciju Beļģijā. 2021. gadā 55% e-komercijas pirkumu tika veikti ārzemēs, no kuriem 34% Nīderlandē. Tāpēc noteikti ir lietderīgi piedāvāt savus produktus vai pakalpojumus arī Beļģijā. Tā kā viņi runā vienā valodā, vietne nav jātulko. Tomēr pievērsiet uzmanību dažiem terminiem: piemēram, "izstāžu zāle" flāmu valodā ir "toonzaal", bet "pārdošana" tiek saukta par "solden". Pateicoties šīm nelielajām vārdu izmaiņām, jūsu vietni uztvers arī Beļģijas meklētājprogrammas. Tomēr ir dažas atšķirības starp Nīderlandes un Beļģijas klientiem. Šajā lapā lasiet par beļģu iepirkšanās paradumiem tiešsaistē.

3 populārākie pirkumi tiešsaistē ārzemēs:
  1. Nīderlande

  2. Francija

  3. Ķīna

3 galvenās produktu kategorijas:
  1. Apģērbi un apavi (29%)

  2. Elektronika (16%)

  3. Skaistumkopšana un veselība (15%)

3 iecienītākie maksājumu veidi:
  1. Maksājumu karte (34%)

  2. Kredītkarte (25%)

  3. Digitālais maks (Paypal, Allpay; 24%)

Skaitļi: Pārrobežu Starptautiskās pasta sadarbības (IPC) veiktais e-komercijas pircēju pētījums.

Maksāt un nosūtīt uz Beļģiju

Beļģijā cilvēki labprātāk maksā ar debetkarti. Taču iDeal tur nav pazīstams. Tā vietā viņi izmanto Bancontact kā elektronisko maksājumu metodi. Tāpēc, ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu pieejama Beļģijā, ir svarīgi vietnei pievienot šo maksāšanas metodi.

Lai nosūtītu sūtījumu, parasti varat izmantot Nīderlandes pasta pakalpojumu. Beļģi pat uzskata, ka ir svarīgi, lai mēs vienkārši piegādātu viņu sūtījumus, izmantojot pazīstamo PostNL tīklu ar tā pakalpojumu. Tā kā viņi šo uzņēmumu pazīst, tas rada uzticību, kad jūs sūtāt savus produktus ar PostNL. Šī uzticēšanās, savukārt, veicina varbūtību, ka cilvēki kaut ko iegādāsies no jūsu tīmekļa vietnes.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: