🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

Tulkot CSV vai XML failu?

E-komercija ir revolucionizējusi uzņēmumu darbības veidu, atvieglojot tiem iespēju sasniegt globālo auditoriju. Viena no interneta veikala galvenajām sastāvdaļām ir iespēja piedāvāt produktus dažādās tirdzniecības vietās, tostarp Google Shopping, Amazon un citās platformās. Tomēr uzņēmumiem, kas vēlas darboties vairākās valstīs, valodas barjera var būt liels šķērslis. Īpaši, ja uzņēmumam vēl nav savas tīmekļa vietnes attiecīgajā valodā.

Lai jūsu produkti būtu pieejami klientiem visā pasaulē, jums kā uzņēmumam ir jāsniedz informācija par produktu mērķauditorijas valodā. Tieši šajā gadījumā XML vai CSV failu tulkošana kļūst ļoti svarīga. Šajos failos ir ietverta produkta informācija, piemēram, produkta nosaukums, apraksts, cena un cita informācija, kas nepieciešama, lai izveidotu produkta sarakstu.

Lai varētu reklamēt tādās platformās kā Google Shopping un Amazon, uzņēmumiem šie produktu saraksti ir jāsniedz pareizā formātā un valodā. Tas nodrošina, ka informācija par produktu tiek precīzi parādīta potenciālajiem klientiem, tādējādi palielinot pārdošanas apjomu un uzņēmuma ieņēmumus.

CSV un XML plūsmu tulkošana

Tomēr XML vai CSV failu tulkošana var būt sarežģīts uzdevums, jo īpaši uzņēmumiem, kuriem vēl nav ārvalstu interneta veikala. Tas prasa mērķa valodas zināšanas, kā arī daudz laika un resursu. Uzņēmumiem ar lieliem un pastāvīgi mainīgiem produktu katalogiem šis process var būt vēl sarežģītāks.

Par laimi, šai problēmai ir risinājums. Clonable savā rīkā ir izstrādājis lietotājam draudzīgu funkciju, kas ļauj uzņēmumiem viegli tulkot savas XML plūsmas. Clonable ir izstrādāts, lai atvieglotu vietņu kopēšanu, tulkošanu un uzturēšanu. Lai pārrobežu uzņēmējdarbību padarītu pēc iespējas vienkāršāku. Izmantojot Clonable, uzņēmumi var ātri tulkot produktu informāciju no savām oriģinālajām XML plūsmām vairākās valodās, tādējādi atvieglojot klientu loka paplašināšanu un pārdošanas apjomu palielināšanu.

Konfigurēšana, noteikumi un izņēmumi

Portālā Clonable ar dažiem klikšķiem varat tulkot xml plūsmu tā, lai tā vislabāk atbilstu jūsu interneta veikalam. Piemēram, ja dažus laukus nav lietderīgi tulkot, varat tos izslēgt, lai samazinātu tulkošanas izmaksas. To var izdarīt, atceļot izvēles rūtiņu zem sadaļas Tulkot laukam, kuru nevēlaties tulkot. Turklāt, ja arī nevēlaties, lai šis lauks tiktu iekļauts tulkotajā plūsmā, varat arī atcelt izvēles rūtiņas atzīmēšanu sadaļā Iekļaut. Piemēram, piemērā pa labi redzams, ka tiek tulkots tikai nosaukums un apraksts, izmantojot Clonable. Šos iestatījumus var pielāgot pēc tam, atkārtoti augšupielādējot plūsmu.

Izmantojot tā sauktos "aizvietošanas noteikumus" un "izņēmumus", varat precīzi iestatīt, kā XML plūsmas jātulko citur Clonable paneļa panelī. Izmantojot teksta aizstājējus, ir iespējams pielāgot vārdu/frāzi visai XML plūsmai uzreiz. Tas ir noderīgi, piemēram, ja konkrēts tematiskais termins ir vairākas reizes nepareizi tulkots Clonable. Jums ir jāpārliecinās, ka tulkojums ir jāpielāgo katrā vietā, tāpēc pievērsiet tam uzmanību. Izmantojot funkciju Teksta aizvietošana, varat nodrošināt, ka nepareizais tulkojums tiek pielāgots visai vietnei ar vienu izmaiņu. Izmantojot tulkošanas izņēmumus, varat nepieļaut atsevišķu vārdu vai vārdu kombināciju tulkošanu. Tas var noderēt, piemēram, attiecībā uz (zīmolu) nosaukumiem vai adresēm.

XML failu tulkošanas automatizēšana

Šādā veidā uzņēmumi var automatizēt tulkošanas procesu, lai to produktu informācija tiktu precīzi iztulkota mērķa valodā. Šis rīks piedāvā lietotājam draudzīgu saskarni, kurā ir viegli pārvietoties, tāpēc tas ir pieejams dažāda lieluma uzņēmumiem. Ar savu visaptverošo pakalpojumu kopumu Clonable ir vienas pieturas risinājums uzņēmumiem, kas vēlas paplašināt savu globālo ietekmi. Tas ļauj uzņēmumiem sasniegt plašāku auditoriju, palielināt pārdošanas apjomus un gūt lielākus ieņēmumus.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: