🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

7 padomi, kā gūt panākumus starptautiskajā mārketingā un reklāmā

Mārketings un reklāma ir divi no svarīgākajiem jebkura uzņēmuma aspektiem. Galu galā bez mārketinga potenciālie klienti nekad neuzzinātu par jūsu produktiem vai pakalpojumiem, un bez reklāmas viņiem nebūtu iemesla tos iegādāties. Uzņēmumam paplašinot darbību visā pasaulē, mārketinga un reklāmas pasākumi ir rūpīgi jāplāno, ņemot vērā kultūras atšķirības.

Šeit ir 7 padomi, kā gūt panākumus:

1. Veiciet starptautiskā biznesa analīzi.

Pirms paplašināt savu uzņēmējdarbību visā pasaulē, ir svarīgi izprast tirgu, kurā ieejat. Tas ietver vietējās kultūras un klientu uzvedības izpēti. Kādi ir jūsu mērķa tirgus pirkšanas paradumi? Ko viņi vērtē? Kas viņus motivē? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs jums izveidot mārketinga un reklāmas kampaņu, kas atsauksies jūsu auditorijā.

2. Izstrādājiet starptautisku biznesa plānu.

Kad esat veicis izpēti, ir pienācis laiks izstrādāt globālās paplašināšanās plānu. Šajā plānā jāiekļauj mārketinga un reklāmas budžets, kā arī jūsu mērķi un uzdevumi. Bez plāna ir viegli pārtērēt vai novirzīties no kursa.

3. Izpratne par klientu kultūru un uzvedību.

Kā minēts iepriekš, pirms mārketinga un reklāmas kampaņas uzsākšanas ir svarīgi izprast sava mērķa tirgus kultūru. Kādas ir viņu vērtības? Ko viņi uzskata par aizskarošu? Kādā valodā viņi runā? Ja veltīsiet laiku, lai iepazītu savu auditoriju, varēsiet izveidot kampaņu, kas tai būs saistoša.

4. Atrodiet savam zīmolam piemērotu starptautisko izskatu.

Atkarībā no jūsu zīmola var būt nepieciešams veikt pielāgojumus dažādiem tirgiem. Piemēram, ja jūsu zīmols ir jaunatklīgs un stilīgs, tas var nebūt piemērots tradicionālākajam tirgum. Ir svarīgi atrast starptautisku izskatu, kas labi reprezentē jūsu zīmolu un uzrunā jūsu mērķa tirgu.

5. Darbs ar vietējiem partneriem.

Paplašinot uzņēmējdarbību globālā mērogā, ir svarīgi sadarboties ar vietējiem uzņēmumiem. Viņi var palīdzēt jums orientēties kultūras ainavā un izvairīties no aizskarošiem kļūdainiem soļiem. Šie partneri var sniegt arī vērtīgu ieskatu par vietējo tirgu.

6. Veiciet starptautisko atslēgvārdu izpēti

Pareizo atslēgvārdu izvēle un individuāla atslēgvārdu kopuma izveide katrai mērķa valstij ir liels izaicinājums. Galu galā jums ir jāņem vērā daudzu cilvēku un ieinteresēto personu perspektīvas un intereses, vienlaikus ņemot vērā globālos tirgus, meklēšanas paradumus un valodas īpatnības un īpatnības.

Lai pilnībā izmantotu mērķa tirgus potenciālu un runātu mērķauditorijas valodā, uzņēmumiem ir svarīgi vērsties pie SEO speciālistiem, kuriem mērķa valoda ir dzimtā valoda vai kuri ir sevi pierādījuši SEO starptautiskajam tirgum.

7. Tulkojiet visu saturu un reklāmas materiālus

Paplašinot uzņēmējdarbību visā pasaulē, ir svarīgi nodrošināt, lai visi jūsu mārketinga un reklāmas materiāli tiktu tulkoti. Tas var būt sarežģīti, jo bieži vien tas ietver milzīgu skaitu lappušu un tekstu. Darbs ar efektīvu tulkošanas rīku, piemēram, Clonable, var nodrošināt, ka jūsu materiāls tiek iztulkots ātri un pēc iespējas precīzāk, netērējot daudz laika un naudas. Pēc tam palūdziet tulkotājam, kuram ir dzimtā valoda, pārskatīt galvenos automātiski ģenerētos tekstus, lai nodrošinātu kvalitāti, kas nepieciešama jūsu starptautiskajiem panākumiem.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: