🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

5 starptautisko saiti veidošanas stratēģijas, lai uzlabotu starptautisko SEO

Pēdējo desmit gadu laikā starptautisko saišu veidošana ir kļuvusi par arvien svarīgāku SEO optimizācijas daļu. Tā kā internets ir kļuvis globālāks, uzņēmumiem ir nācies pielāgot saiti veidošanas stratēģijas, lai ņemtu vērā plašāku mērķa tirgu loku.

Ir vairākas dažādas pieejas, ko var izmantot, kad runa ir par starptautisko saišu veidošanu. Šeit ir piecas visefektīvākās stratēģijas:

1. Starptautisko saikņu iespēju apzināšana

Viens no pirmajiem soļiem jebkurā starptautiskajā saišu veidošanas stratēģijā ir identificēt citu valstu saišu iespējas. To var izdarīt, veicot jūsu esošā saišu profila saišu auditu, meklējot ārvalstu papildinātās saites no citām valstīm.

Varat arī izmantot tādu rīku kā Moz's Open Site Explorer, lai pārbaudītu savu konkurentu atpakaļsaites profilus. Tas var sniegt priekšstatu par to, kuras ārvalstu vietnes ir saistītas ar tām un vai jums ir iespēja iegūt saites no tiem pašiem avotiem.

2. Izveidojiet starptautiskas mērķlapu lapas

Ja ar saiteņu veidošanu vēlaties sasniegt ārvalstu tirgus, ir svarīgi, lai šajās valstīs būtu tīmekļa vietne. To var panākt, izveidojot starptautiskas mērķlapas savā tīmekļa vietnē.

Šīs lapas ir jāoptimizē mērķtirgum, veicot vietējo atslēgvārdu izpēti un veidojot tekstu, kas atbilst mērķauditorijas kultūras normām. Svarīgi ir arī pārliecināties, ka lapas ir pareizi saistītas ar jūsu vietnes navigāciju, lai tās varētu atrast meklētājprogrammas un potenciālie apmeklētāji.

3. Izveidot partnerības ar starptautiskām tīmekļa vietnēm

Viens no labākajiem veidiem, kā iegūt saites no ārvalstu vietnēm, ir veidot partnerattiecības ar vietnēm, kas jau ir populāras šajos tirgos. To var izdarīt, veidojot viesu emuārus, sadarbojoties infografiku vai cita veida satura veidošanā vai vienkārši vēršoties pie attiecīgo vietņu tīmekļa pārziņiem un jautājot, vai viņi būtu ieinteresēti pievienot saiti uz jūsu vietni.

4. Starptautisko direktoriju un resursu lapu izmantošana

Vēl viens labs veids, kā iegūt saites no ārvalstu vietnēm, ir iesniegt savu vietni starptautiskos direktorijos un resursu lapās. Tas var būt laikietilpīgs process, taču bieži vien ir tā vērts, lai iegūtu augstas kvalitātes saites no vietnēm, kas saistītas ar jūsu uzņēmumu.

5. Piedalīties starptautiskos forumos un kopienās

Dalība starptautiskos forumos un tiešsaistes kopienās ir lielisks veids, kā veidot attiecības ar potenciālajiem saiteņu avotiem no citām valstīm. Tas var arī palīdzēt jūsu vietnei nonākt plašākas auditorijas redzeslokā un iegūt vērtīgas atsauksmes par jūsu produktiem vai pakalpojumiem.

Attiecībā uz starptautisko saišu veidošanu var izmantot vairākas dažādas stratēģijas. Šie ir tikai daži no visefektīvākajiem. Izmantojot šo stratēģiju kombināciju, varat sākt veidot spēcīgu atpakaļsaites profilu no ārvalstu vietnēm un tādējādi paplašināt savu biznesu.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: