🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

5 iemesli, kāpēc tulkot kempinga vai viesnīcas tīmekļa vietni

Ja jums ir kempinga vai viesnīcas tīmekļa vietne, ir labi to iztulkot. Ir vairāki iemesli, kādēļ to varētu būt nepieciešams darīt. Šajā rakstā mēs aplūkosim dažus no šiem iemesliem.

1. Tas var uzlabot jūsu vietu meklētājā

Tīmekļa vietnes tulkošana citās valodās var uzlabot meklēšanas sistēmas pozīcijas. Tulkojot savu vietni, jūs arī iegūstat piekļuvi lielākam skaitam atslēgvārdu, uz kuriem varat orientēties. Tas nozīmē, ka meklēšanas rezultātos jūs ieņemsiet labāku vietu, kas savukārt nozīmē, ka jūs saņemsiet vairāk apmeklētāju un klientu.

2. Tas var palielināt jūsu reklāmguvumu skaitu, padarot jūs veiksmīgāku.

Ja tulkosiet savu vietni, to sapratīs vairāk cilvēku. Tas nozīmē, ka varat pārliecināt vairāk cilvēku veikt pirkumu vai rezervāciju. Tas var palielināt jūsu pārdošanas apjomu. Patiesībā, ja jūsu tīmekļa vietne ir tikai dzimtajā valodā, jūs palaidīsiet garām lielu skaitu starptautisko klientu. Tulkojums citās valodās padarīs jūsu tīmekļa vietni vieglāk atrodamu meklētājprogrammās cilvēkiem, kuri labi nepārvalda, piemēram, jūsu dzimto valodu vai angļu valodu. Tas var palielināt apmeklētāju skaitu un nodrošināt jums vairāk rezervāciju. Tas var palīdzēt jums gūt lielākus panākumus uzņēmējdarbībā.

3. Tas var palielināt jūsu zīmola atpazīstamību

Ja tulkosiet savu vietni, jūs sasniegsiet vairāk cilvēku. Tas nozīmē, ka varat palielināt sava zīmola atpazīstamību. Tas var palīdzēt iegūt vairāk klientu.

4. Apmeklētāju sadalījums gada laikā

Lielākā daļa viesnīcu un kempingu pasaulē, ar dažiem izņēmumiem ļoti īpašās vietās, ne sezonas laikā ne tuvu nav pilnas. Dažām tas nozīmē ziemu, citām - vasaru vai, iespējams, periodu pēc atvaļinājumu sezonas, bet vēl citām - kaut ko pavisam citu, taču visām viesnīcām un kempingiem tas nozīmē ievērojami samazinātus ieņēmumus. Ja tulkosiet savu vietni, jūs sasniegsiet vairāk cilvēku visās valstīs. Ne visās šajās valstīs ir vienādi atvaļinājumu periodi un brīvdienas. Tas rada lielāku izplatību, kas gada klusajos laikos var sniegt jums vairāk klientu.

5. Mazāk angļu valodā runājošie patērētāji retāk izmanto platformas

Daži ceļotāji ārzemēs nerunā jūsu valsts valodā vai ļoti slikti pārvalda angļu valodu, tāpēc viņi izvēlas viesnīcas, kas piedāvā visu papildu informāciju viņiem pilnībā saprotamā valodā. Rezervācijas platformas bieži vien ir angļu valodā, un ne visi uzticas Google tulkojumam, pieņemot tik svarīgus lēmumus atvaļinājuma laikā.

Kādi ir veidi, kā padarīt jūsu viesnīca- vai kempinga tīmekļa vietni tulkot?

Kā es varu saviem viesiem piedāvāt informāciju par savu viesnīcu vai kempingu un citu informāciju par reģionu vairākās valodās? Clonable sniedz iespēju tulkot visu viesnīcas tīmekļa vietni desmitiem valodu. Tādējādi jūs varat ātri un viegli informēt savus viesus par galamērķi, savu viesnīcu un apkārtni, izmantojot mašīnmācīšanās tulkojumu apvienojumā ar iespēju to ātri uzlabot, izmantojot front-end redaktoru un aizstāšanas noteikumus. Visa informācija, tostarp informācija par cenām, numuriem, jūsu restorānu vai reģiona apskates objektiem, tiek nepārtraukti automātiski tulkota un var tikt sniegta jūsu viesiem desmitiem valodu. Clonable tādējādi ļauj pārvarēt valodas barjeras starp jūsu kempingu vai viesnīcu un jūsu klientiem digitālajā pasaulē.

Kā piedāvāt tiešsaistes pieteikuma un rezervācijas procesu vairākās valodās?

Ar Clonable tehnoloģiju var ātri un viegli tulkot gandrīz jebkuru vietni bez sarežģītām un dārgām tehniskām modifikācijām. Bieži vien var viegli integrēt pat veidlapas un rīkus telpu pieprasīšanai un rezervēšanai. 95 % tīmekļa vietņu tas tiek darīts automātiski un bez manuālas piepūles.

Saņemiet savas tīmekļa vietnes demo versiju, ko tulko Clonable, jau šodien

Clonable ir ideāla visaptveroša tīmekļa vietnes tulkošanas platforma jūsu viesnīcai vai kempingam. Pieprasiet demo versiju un sāciet tulkot savu vietni desmitiem citu valodu un uzrunājiet savus klientus viņu dzimtajā valodā jau šodien. Palieliniet apmeklētāju un viesu skaitu un paplašiniet savu starptautisko klātbūtni, izmantojot tikai dažus klikšķus, ko nodrošina mašīnmācīšanās tulkošana.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: