🎉 Mēs esam palaiduši mūsu jauno WordPress spraudni! Lejupielādēt tagad

14 veidi, kā līdz 2023. gadam palielināt tīmekļa vietņu datplūsmu: SEO, tulkošana un citas iespējas

Vai meklējat lielāku tīmekļa vietņu datplūsmu 2023. gadā? Neatkarīgi no tā, ar kādu uzņēmējdarbību nodarbojaties, lielāka tīmekļa vietnes datplūsma var nozīmēt tikai labas lietas. Lielāka datplūsma nozīmē vairāk vadītāju, un vairāk vadītāju nozīmē vairāk pārdošanas. Bet kā īsti palielināt tīmekļa vietnes datplūsmu? Šajā rakstā mēs iepazīstināsim ar 14 labākajiem veidiem, kā palielināt tīmekļa vietņu datplūsmu, sākot ar SEO un beidzot ar tulkošanu.

1. Atslēgvārdu izpēte, tostarp, ja iespējams, starptautiskā mērogā

Ja vēlaties palielināt savas vietnes datplūsmu, pārliecinieties, ka mērķējat uz pareizajiem atslēgvārdiem. Veiciet padziļinātu izpēti un noskaidrojiet, kuri atslēgvārdi ir visatbilstošākie jūsu biznesam un kurus atslēgvārdus jūs varat reāli ieņemt. Kad to zināt, varat optimizēt savu vietni un saturu šiem atslēgvārdiem. Patiesībā bez šīs izpētes jūs veidojat saturu nejauši un ar daudz mazākām izredzēm gūt panākumus.

2. SEO meta virsraksti

Jūsu vietnes meta virsraksti ir viens no svarīgākajiem SEO elementiem. Pārliecinieties, ka tie ir optimizēti atbilstoši jūsu mērķa atslēgvārdiem un precīzi atspoguļo jūsu vietnes saturu.

3. Izmantojiet spraudņus, piemēram, Yoast.

Ir vairāki SEO spraudņi, kas var palīdzēt optimizēt jūsu vietni meklētājprogrammām. Piemēram, Yoast ir populāra un bezmaksas iespēja, kas paredzēta WordPress.

4. Mājas lapas satura dublēšana citās valodās

Ja vēlaties sasniegt globālu auditoriju, pārliecinieties, ka jūsu vietnes saturs ir pieejams citās valodās. Vienkāršs un efektīvs veids, kā to izdarīt, ir izmantot tādu rīku kā Clonable, lai dublētu saturu un izveidotu tā versijas citās valodās un valstīs.

5. Rakstiet viesu ziņojumus

Viesu emuāru veidošana ir lielisks veids, kā padarīt savu vietni pieejamāku un veidot attiecības ar citiem savas nozares emuāru autoriem. Uzrunājiet citus savas nozares blogerus un noskaidrojiet, vai viņi būtu ieinteresēti publicēt jūsu viesposteņus.

6. Izveidojiet noderīgu rīku vai saturu

Ja vēlaties, lai cilvēki turpinātu atgriezties jūsu vietnē, ir jādod viņiem iemesls to darīt. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir izveidot noderīgu rīku vai saturu, ko viņi var izmantot. Piemēram, ja esat tīmekļa dizainers, varat izveidot bezmaksas tīmekļa dizaina veidni.

7. Paziņojumu presei nosūtīšana

Ja jums ir ziņu vērts saturs, iesniedziet to preses relīzes vietnēs, piemēram, PRWeb. Tas var palielināt jūsu vietnes un uzņēmuma atpazīstamību.

8. Iekšējo saišu izveide

Viens no veidiem, kā ilgāk noturēt cilvēkus savā vietnē, ir izveidot iekšējās saites starp vietnes lapām. Tādējādi viņi var viegli pāriet no vienas lapas uz citu, neizejot no jūsu vietnes. Turklāt to novērtēs arī Google, un tas uzlabos jūsu vietu meklētājā.

9. Mainiet galvenes un virsrakstus

Ja vēlaties palielināt vietnes apmeklētību, vismaz pārliecinieties, ka jūsu vietnes virsraksti un nosaukumi ir optimizēti meklētājprogrammām. Tas ietver atslēgvārdiem bagātu virsrakstu un aprakstu lietošanu. Šie virsraksti kopā ar meta virsrakstiem lielā mērā ir atbildīgi par jūsu

10. Izmantojiet sociālos plašsaziņas līdzekļus

Sociālie plašsaziņas līdzekļi ir lielisks veids, kā palielināt vietnes datplūsmu. Izveidojiet profilus populāros sociālajos tīklos un kopīgojiet vietnes saturu ar saviem sekotājiem.

11. Reklāma

Reklāma ir vēl viens lielisks veids, kā palielināt vietnes datplūsmu. Lai sasniegtu plašāku auditoriju, varat izmantot AdWords vai citas maksas reklāmas platformas.

12. Iesūtiet savu tīmekļa vietni direktorijos

Tīmekļa vietnes iesniegšana tiešsaistes direktorijos var palīdzēt uzlabot jūsu vietnes vietu Google un palielināt datplūsmu.

13. Izveidot emuāru

Blogs ir lielisks veids, kā panākt, lai cilvēki atgrieztos jūsu vietnē. Pārliecinieties, ka to regulāri atjaunināt ar svaigu, oriģinālu saturu.

14. Izmantojiet Google Analytics vai citu statistikas rīku

Google Analytics ir bezmaksas rīks, kas ļauj izsekot vietnes datplūsmu. Tas ir vērtīgs resurss, ja vēlaties redzēt, kā laika gaitā mainās jūsu datplūsma.

Šie ir tikai daži no labākajiem veidiem, kā 2023. gadā palielināt vietnes datplūsmu. Izmantojot šos padomus, varat palielināt savas vietnes datplūsmu un iegūt vairāk vadītāju un pārdošanas apjomu.

Tulkot savu tīmekļa vietni un iegūt lielāku tīmekļa vietnes datplūsmu?

Clonable ir viens no labākajiem veidiem, kā viegli tulkot un internacionalizēt jūsu vietni. Tādējādi varat viegli un ātri iegūt lielāku vietnes datplūsmu. Izmantojot mūsu vienkāršo un intuitīvo tīmekļa vietņu tulkošanas programmatūru, varat dažu sekunžu laikā iztulkot jebkuru esošo vietni un emuāru. Tā vietā, lai veidotu pilnīgi jaunu vietni un pārceltu visu saturu, iespējams, to tulkotu un uzturētu divas vietnes, ar Clonable jums būs pieejama ārzemju vietne 5 minūšu laikā. Tā kā tā ir tiešā kopija, izmaiņas sākotnējā vietnē tiek automātiski veiktas (un tulkotas) klonētajā vietnē. Esošo lapu pielāgojumi tiek automātiski tulkoti.

Kā ir ar jums? Ja arī jūs vēlaties, lai jūsu tīmekļa vietne tiktu tulkota, sazinieties ar mūsu Clonable komandu. Mēs ar prieku palīdzēsim jums atrast jūsu vajadzībām vispiemērotāko risinājumu.

Joprojām ir jautājumi?

Pēc tam aizpildiet tālāk norādīto veidlapu.

Saistītie emuāri: