Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-mail
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Ceļu karte

Clonable nepārtraukti optimizē savu produktu. Ko mēs varam sagaidīt tuvākajā nākotnē?

Gaidāmās funkcijas

2022: "papildu tulkošanas rakstzīmju komplektu" iegāde

Lai nodrošinātu, ka klientiem netrūkst tulkojumu rakstzīmju ar mazāku abonementu skaitu, mēs vēlamies ieviest "tulkojumu komplektus". Piemēram, varat iegādāties 100 000, 1 000 000 vai 5 000 000 rakstzīmju.

2022: Metatitulu imports

Mēs vēlamies padarīt SEO vietnē Clonable vēl vienkāršāku. Piemēram, importējot meta virsrakstu.

2021. gada decembris: Pašu Clonable meklētājprogramma

Jūsu klonā meklētājs parasti meklē oriģinālvalodā. Tas nerada problēmas klonam tajā pašā valodā, bet ir diezgan kaitinoši citā valodā. Pašlaik mēs strādājam pie šīs problēmas risināšanas.

2021. gada novembris: Tiešraides redaktors

Redaktors, kas ir tas, ko redzat, to arī saņemat, lai modificētu tulkojumus un klona elementus. Šādā veidā ir iespējams veikt pielāgojumus, vienkārši noklikšķinot uz tā, ko lapā vēlaties mainīt. Tas arī vēl vairāk atvieglo, piemēram, vietnes ritināšanas laikā veikt korekcijas, piemēram, vietnes korektoram, kuram tā ir dzimtā valoda, lai veiktu korekcijas.
Pabeigtās funkcijas

2021. gada augusts: Urls automātiski tulkot

Iepriekš urls bija jātulko, izmantojot augšupielādes. Tagad tas vairs nav nepieciešams. Kloniem citā valodā urls tiek automātiski tulkots. Ir arī iespēja pašiem mainīt urlus.

2021. gada augusts: XML tulkojums

Ir iespējama XML tulkošana. Tas ir ļoti noderīgi, piemēram, lai sekotu līdzi produktu plūsmām un izveidotu īpašas meklētājprogrammas.

2021. gada jūlija beigas - no Ungārijas uz Japānu

Pašu Clonable vietne klonēta daudzās valodās / valstīs... praktizējiet to, ko sludināt!

2021. gada jūlija beigas - JSON

Vēl nesen JSON tulkošana nebija iespējama. Tagad mēs esam sasnieguši punktu, kad tas ir iespējams. Pašlaik šī funkcija ir beta versijā, tāpēc vēl nezinām, vai radīsies kādas problēmas.

No 2021. gada jūlija - tulkot URL, izmantojot augšupielādes funkciju

Izmantojot skrāpi, mēs varam atrast, tulkot un augšupielādēt visus jūsu vietnes urlus. Vēl šogad tiks pievienota automātiskās tulkošanas funkcija, lai, pievienojot jaunu lapu, arī URL tiktu automātiski tulkots.

2021. gada jūnijs - 5 minūtes

Tika izveidota funkcija, lai ikviens Clonable darbinieks 5 minūšu laikā varētu izveidot ārzemju tīmekļa vietni kā demo versiju. Pateicoties šai funkcijai, daudzus cilvēkus varēja ātrāk pārliecināt par Clonable lietderību.

2021. gada janvāris - jūnijs - zināšanu bāze un tīmekļa vietne

2021. gada pirmajos mēnešos mēs cītīgi strādājām, lai vietne sāktu darboties. Izveidojot plašu zināšanu bāzi mūsu klientiem, informatīvus videoklipus, skaidrojumus u. c., mēs esam cītīgi strādājuši, lai vietne būtu gatava un darbotos.

2020. gada augusts - Clonable

Rodas nosaukums Clonable...

2019. gada decembris - Dashboard

Pirmā paneļa versija ir pieejama tiešsaistē, lai klienti varētu sākt ar to strādāt.

2019. gada vidus - Prāta vētra

Sākotnējās idejas pārdomāšana un prāta vētra: Beļģijas vietņu izveide bez jebkādām grūtībām. Pēc mēneša vai diviem tika piegādāta pirmā beta versija: Ippontime.be. Sākotnējais nosaukums: Sitespark (ar šo nosaukumu mēs plānojām pakārt vairāk rīku)