Par Clonable

Clonable - jūsu tīmekļa vietņu un interneta veikalu klonēšanas un lokalizēšanas rīks.

E-mail
info[@]clonable.net
Tālruņa numurs
+31 492 77 52 69
Adrese

Biznesa centrs Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Klientu atsauksmes

/Klientu atsauksmes

Tims Beverss

Kā vairāku sporta preču tiešsaistes veikalu īpašnieks, piemēram. Hockeygear.eu Clonable man ir neaizstājams. Es palielinu savu tirgu ne mirkli! Es to iesaku ikvienam, kas vēlas paplašināt savu darbību, piemēram, Beļģijā. Arī mūsu dienvidu kaimiņi bez lielas piepūles var pasūtīt pie manis. Tāpēc esam sākuši piedāvāt arī citas vietnes, piemēram, par vārtsargu cimdiem, džudo tērpiem un sporta apaviem. Un mēs klonējām mūsu spāņu hokeja interneta veikalu Argentīnas versijā. Pēdējo jau apmeklē vairāk apmeklētāju nekā spāņu versiju. Lieliski!

Niek van der Rijt

Pateicoties Clonable, mans tiešsaistes veikals Plotters ir šķērsojis vēl vienu robežu. No šī brīža es varu saņemt pasūtījumus no Beļģijas bez jebkādām problēmām. Ļoti apmierināts, darītu to vēlreiz.

Kenijs Kruss

Jau divus gadus mēs sadarbojamies ar Clonable, lai tulkotu mūsu sporta preču interneta veikalu holandiešu valodā ārvalstu veikaliem. Pašlaik aktīvi darbojamies arī Vācijā, Francijā un Spānijā. Pēc salīdzinoši īsa laika posma pasūtījumi no dažādām valstīm ir ievērojami palielinājušies, neieguldot daudz enerģijas un laika. Nepieciešams interneta veikalu īpašniekiem, kuri vēlas viegli strādāt pāri robežām.

Šie uzņēmumi ir bijuši pirms jums

Vācu, angļu, franču un spāņu

Sāciet jau tagad ar Clonable!

Izmantojiet šo rīku pēc iespējas ātrāk. Vietnes klonēšana un lokalizācijas piemērošana ir iespējama ar nelielu palīdzību no Clonable.
Pārbaudiet iespējas.